Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

unban

1 2
spajdrmen11
spajdrmen11 Upstanding Citizen Level 75 26/02/2021 11:18 AM
proste sa ponaucis tymto ze nemas pouzivat nepovolene programy ktore ta zvyhodnuju
proste sa ponaucis tymto ze nemas pouzivat nepovolene programy ktore ta zvyhodnuju
JokerCzee
JokerCzee Level 14 26/02/2021 11:21 AM
ale ty si vak mysliš že mam cheaty wow, dal se do wtls tolik penez tak bych nikdy nechetoval
ale ty si vak mysliš že mam cheaty wow, dal se do wtls tolik penez tak bych nikdy nechetoval
Murlu
Murlu Gamer Level 73 26/02/2021 11:30 AM
Aj samotná žiadosť o unban má svoje pravidla, ktoré očividne stále nerešpektuješ. Jirce ti sem poslal link na pravidla unbanu, na ktorej máš samotnú osnovu, podla ktorej máš žiadosť o unban podať.
Aj samotná žiadosť o unban má svoje pravidla, ktoré očividne stále nerešpektuješ. Jirce ti sem poslal link na pravidla unbanu, na ktorej máš samotnú osnovu, podla ktorej máš žiadosť o unban podať.
Jirce49
Jirce49 Godfather Level 154 26/02/2021 11:31 AM
Dal jsem ti možnost se zde obhájit případně přiznat, ale nedodržel jsi pravidla, takže unban za 30 dnů nebo po 5 dnech můžeš koupit unban v herním obchodě. Na tvém banu se shodlo více členů admin týmu, takže je zcestné za to obviňovat mě. Kdybys měl nějaké otázky k tématu, tak se ozvi do PM.
Dal jsem ti možnost se zde obhájit případně přiznat, ale nedodržel jsi pravidla, takže unban za 30 dnů nebo po 5 dnech můžeš koupit unban v herním obchodě.

Na tvém banu se shodlo více členů admin týmu, takže je zcestné za to obviňovat mě.

Kdybys měl nějaké otázky k tématu, tak se ozvi do PM.
1 2
This topic has been locked due to inactivity.