Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

--- Prihlasky na pomocnika ---

1... 33 34 35 36 37... 148
GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 04/07/2014 11:01 PM
Věk: 15 let Jazykové znalosti: Angličtina (7 let), Čeština (Mateřský Jazyk) Odehraný čas na serverech: Něco přes 500 Denně hraju na serveru: 1-3 hodiny Další dovednosti: Úprava a střih videí, znalost serveru, pravopis, ochota pomáhat hráčům. Přihláška na post poradce
Věk: 15 let
Jazykové znalosti: Angličtina (7 let), Čeština (Mateřský Jazyk)
Odehraný čas na serverech: Něco přes 500
Denně hraju na serveru: 1-3 hodiny
Další dovednosti: Úprava a střih videí, znalost serveru, pravopis, ochota pomáhat hráčům.

Přihláška na post poradce
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

LegeeX
LegeeX Boss Level 122 05/07/2014 05:03 PM
Věk: 15 let Jazykové znalosti: Angličtina 9 let (Celá základní škola + něco ve školce :D), Němčina 1 rok Odehraný čas na serverech: 660 hodin Denně hraji na serveru: 2-4 hodiny, pokud je čas klidně více. Další dovednosti: Základní a lehce pokročilé používání PhotoShopu, úprava videí SonyVegas / AAF.. Znalost ČJ, pomoc je na místě :) Mikrofon: Funkční TeamSpeak: Chodím :)
Věk: 15 let
Jazykové znalosti: Angličtina 9 let (Celá základní škola + něco ve školce :D), Němčina 1 rok
Odehraný čas na serverech: 660 hodin
Denně hraji na serveru: 2-4 hodiny, pokud je čas klidně více.
Další dovednosti: Základní a lehce pokročilé používání PhotoShopu, úprava videí SonyVegas / AAF.. Znalost ČJ, pomoc je na místě :)
Mikrofon: Funkční
TeamSpeak: Chodím :)
"Co děláme pro sebe, zemře s námi, co děláme pro svět, zůstane na věky."

Lampa
Lampa Admired Level 96 07/07/2014 02:25 AM
Věk: 19 let Jazykové znalosti: Angličtina 6 let Odehraný čas na serverech: 3243 hodin Denně hraji na serveru: 4-8 hodiny Další dovednosti: Tož dobré znalosti pravopisu, když můžu tak pomůžu, znalost serveru, znalost pravopisu,ochota poradit a tak dále. Mikrofon: Funkční TeamSpeak: Chodím tam každý den když můžu ale ještě se mě nestalo abych nemohl ;)
Věk: 19 let
Jazykové znalosti: Angličtina 6 let
Odehraný čas na serverech: 3243 hodin
Denně hraji na serveru: 4-8 hodiny
Další dovednosti: Tož dobré znalosti pravopisu, když můžu tak pomůžu, znalost serveru, znalost pravopisu,ochota poradit a tak dále.
Mikrofon: Funkční
TeamSpeak: Chodím tam každý den když můžu ale ještě se mě nestalo abych nemohl ;)
Kocianek
Kocianek Worshipped Level 111 07/07/2014 10:54 PM
Věk: 21 let; Jazykové znalosti: Angličtina (10 let), Němčina (4 roky); Odehraný čas na serverech: 1776 hodin; Denně hraji na serveru: 2-5 hodin; Další dovednosti: Zkušenosti s helperem, všeobecná znalost serveru, příkazů, apod.; Mikrofon: Ano; TeamSpeak: Občas zajdu - spíš poslouchám;
Věk: 21 let;
Jazykové znalosti: Angličtina (10 let), Němčina (4 roky);
Odehraný čas na serverech: 1776 hodin;
Denně hraji na serveru: 2-5 hodin;
Další dovednosti: Zkušenosti s helperem, všeobecná znalost serveru, příkazů, apod.;
Mikrofon: Ano;
TeamSpeak: Občas zajdu - spíš poslouchám;
chab
chab Legendary player Level 72 11/07/2014 09:38 PM
Věk: 17 let Jazykové znalosti: Angličtina (10 let), Němčina (2 roky) Odehraný čas na serverech: 500h + na webu přes 1800+ Denně hraji na serveru: 3hodiny podle času, ted'kom trošku méně (prázdniny) Další dovednosti: výborna znalost serveru, vyborna znalost pravopisu, základy PHP, HTML, tvorba a úprava videií, Photoshop. Mikrofon : Mám
Věk: 17 let
Jazykové znalosti: Angličtina (10 let), Němčina (2 roky)
Odehraný čas na serverech: 500h + na webu přes 1800+
Denně hraji na serveru: 3hodiny podle času, ted'kom trošku méně (prázdniny)

Další dovednosti: výborna znalost serveru, vyborna znalost pravopisu, základy PHP, HTML, tvorba a úprava videií, Photoshop.
Mikrofon : Mám

This text is displayed only for administrators
Joka
Joka Nobody Special Level 95 16/07/2014 05:44 PM
Věk :15 Jazykové znalosti : Angličtina 5 rokov | Ruština 3 roky Odehraný čas na serverech : 1560hodín Denně hraju na serveru : 5+ hodín Dalsi dovednosti : Znalosť serveru,mapy Mikrofon:Mám TeamSpek Mám , občas dojdem
Věk :15
Jazykové znalosti : Angličtina 5 rokov | Ruština 3 roky
Odehraný čas na serverech : 1560hodín
Denně hraju na serveru : 5+ hodín
Dalsi dovednosti : Znalosť serveru,mapy
Mikrofon:Mám
TeamSpek Mám , občas dojdem
Akacik
Akacik Kingpin Level 112 18/07/2014 09:48 AM
Věk: 15 let Jazykové znalosti: Angličtina(10 let), ruština (3 roky) Odehraný čas: 1706 hodin Denně hraji na serveru: 3-10 hodin (o prázdninách spíš 10) Dovednosti: Zkušenosti se stříháním videí, práce s HTML, velmi dobrá znalost serveru, ochota poradit hráčům Mikrofon: Mám TeamSpeak: Občas zajdu
Věk: 15 let
Jazykové znalosti: Angličtina(10 let), ruština (3 roky)
Odehraný čas: 1706 hodin
Denně hraji na serveru: 3-10 hodin (o prázdninách spíš 10)
Dovednosti: Zkušenosti se stříháním videí, práce s HTML, velmi dobrá znalost serveru, ochota poradit hráčům
Mikrofon: Mám
TeamSpeak: Občas zajdu
BlekCZ
BlekCZ Legendary player Level 63 18/07/2014 10:56 AM
Věk: 15 let Jazykové znalosti: Angličtina(8 let),Němčina(3roky) Odehraný čas: 960 neco ale uz se blizim ke 1000 hodin Denně hraji na serveru: 3-10 hodin (o prázdninách spíš 10) Dovednosti: Zkušenosti se stříháním videí,velmi dobrá znalost serveru, ochota poradit hráčům. Mikrofon: Mám TeamSpeak: Občas zajdu nebo mám i skype
Věk: 15 let
Jazykové znalosti: Angličtina(8 let),Němčina(3roky)
Odehraný čas: 960 neco ale uz se blizim ke 1000 hodin
Denně hraji na serveru: 3-10 hodin (o prázdninách spíš 10)
Dovednosti: Zkušenosti se stříháním videí,velmi dobrá znalost serveru, ochota poradit hráčům.
Mikrofon: Mám
TeamSpeak: Občas zajdu nebo mám i skype
Nissan
Nissan Upstanding Citizen Level 68 23/07/2014 09:50 AM
Věk: 19 let Jazykové znalosti: Angličtina (9 let) Registrován: 2.8.2012 Odehraný čas: 756 hodin Denně hraju na serveru: 5-10 hodin a o víkendech i více (o prázdninách kord více) Dovednosti: vždy kladný přístup k hráčům, rád pomůžu rád poradím jiním hráčum :-D rád poradím a pomůžu v nouzi novým hráčum a sem Aktivní
Věk: 19 let
Jazykové znalosti: Angličtina (9 let)
Registrován: 2.8.2012
Odehraný čas: 756 hodin
Denně hraju na serveru: 5-10 hodin a o víkendech i více (o prázdninách kord více)
Dovednosti: vždy kladný přístup k hráčům, rád pomůžu rád poradím jiním hráčum :-D rád poradím a pomůžu v nouzi novým hráčum a sem Aktivní
WollfCZ
WollfCZ Legendary player Level 57 23/07/2014 11:16 AM
Věk: 15 let (v září 16) Jazykové znalosti: Angličtina (9 let), Němčina (2 roky) Registrace na webu: 8.3.2013 Odehraný čas na herních serverech: 1702 hodin Denně hraji na serveru: Kolem 5ti hodin, někdy i více, záleží na denních aktivitách Dovednosti: Rád pomáhám hráčům, dobrá znalost pravopisu, znalost serveru, mapy, práce s Photo Shopem, tvorba a úprava videí, základy PHP, HTML Mikrofon: Mám Team Speak: Není problém
Věk: 15 let (v září 16)
Jazykové znalosti: Angličtina (9 let), Němčina (2 roky)
Registrace na webu: 8.3.2013
Odehraný čas na herních serverech: 1702 hodin
Denně hraji na serveru: Kolem 5ti hodin, někdy i více, záleží na denních aktivitách
Dovednosti: Rád pomáhám hráčům, dobrá znalost pravopisu, znalost serveru, mapy, práce s Photo Shopem, tvorba a úprava videí, základy PHP, HTML

Mikrofon: Mám
Team Speak: Není problém
1... 33 34 35 36 37... 148
This topic has been locked due to inactivity.