Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

UnbanBan na 30 dnu za cheaty od serveru.

1
wenti1k
wenti1k Generál Level 28 21.5.2024 21:31
Zdravim, dnes po devate hodine jsem dostan ban na 30 dni od serveru za cheaty pote co jsem po fightu dosel do amma koupit rychle vestu a tecky.. Neprijdu si tak dobry hrac, abych dostal ban..
Zdravim, dnes po devate hodine jsem dostan ban na 30 dni od serveru za cheaty pote co jsem po fightu dosel do amma koupit rychle vestu a tecky.. Neprijdu si tak dobry hrac, abych dostal ban..
Spec hunter
Milking
Milking Hlavní Administrátor Legendární hráč Level 128 21.5.2024 21:44
Ahoj, ban jsi dostal za aimbot, jak se pise v pravidlech pro udeleni unbanu, tak ban je konecny. Takze si cheaty odstran, pokud nechces znovu priste dostat ban. Mimochodem ban jsme se ti chystali dat i my, jen nas anticheat predbehl, takze dukazy na tebe mame tez, kdyby jsi chtel nahodou psat, ze to je chybny ban.
Ahoj, ban jsi dostal za aimbot, jak se pise v pravidlech pro udeleni unbanu, tak ban je konecny.
- Bany za aimbot jsou konecne a nebudou udelovany unbany

Takze si cheaty odstran, pokud nechces znovu priste dostat ban. Mimochodem ban jsme se ti chystali dat i my, jen nas anticheat predbehl, takze dukazy na tebe mame tez, kdyby jsi chtel nahodou psat, ze to je chybny ban.
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
1
Toto téma bylo zamknuto.