Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Stížnost na hrače .wRSBuFFy

1 2 3 4
Nugge7
Nugge7 Pokročilý hráč Level 16 4.8.2010 11:14
nevim :DDDD
nevim :DDDD
Olimos
Olimos Legendární hráč Level 58 4.8.2010 11:16
Ozzak "byl" ako bol sa pise s Y a nie I lebo potom sa meni vyznam a znamena to bil, buchal. K teme: Do chatu som pisal ze koncim a dal som /q, votekick som nevydel, takze nemozem posudit ci to bolo opravnene alebo nie a ci ma Ozzak cheaty. Btw. niekto tu pisal ze Dommy dal neopravneny votekick, tak nabuduce nech to zoscreenuje a da to na forum.
Ozzak "byl" ako bol sa pise s Y a nie I lebo potom sa meni vyznam a znamena to bil, buchal.
K teme: Do chatu som pisal ze koncim a dal som /q, votekick som nevydel, takze nemozem posudit ci to bolo opravnene alebo nie a ci ma Ozzak cheaty.
Btw. niekto tu pisal ze Dommy dal neopravneny votekick, tak nabuduce nech to zoscreenuje a da to na forum.
Nugge7
Nugge7 Pokročilý hráč Level 16 4.8.2010 11:30
hele ja proti tobě nnic nemam ja sem si to myslel že jsi to neviděl (asi)Ale to muže zjistit hl admin ne?
hele ja proti tobě nnic nemam ja sem si to myslel že jsi to neviděl (asi)Ale to muže zjistit hl admin ne?
Urban
Urban Legendární hráč Level 65 4.8.2010 12:36
Dommy CK může být buglý mně se to taky stává pak pomůže reconnect .
Dommy CK může být buglý mně se to taky stává pak pomůže reconnect .
Dommy
Dommy Hrdlořez Level 43 4.8.2010 12:37
Já si myslím,že to nemá cenu řešit,protože to byl bug nebo erorr hráče a tudíž jsem to neviděl.Každopádně promiň.
Já si myslím,že to nemá cenu řešit,protože to byl bug nebo erorr hráče a tudíž jsem to neviděl.Každopádně promiň.
Stevo
Stevo Legendární hráč Level 90 4.8.2010 15:58
Toto bol headshot xDDDDD
Jak mlč?Já jsme BuFFy celé jsem to viděl když jsem to byl já !
Toto bol headshot xDDDDD

Hráč WTLS od: 1.10.2009
Registrován na webe od: 8.3.2010
Moderátor od: 2.12.2011
Hráč od: 17.7.2012
Urban
Urban Legendární hráč Level 65 4.8.2010 16:24
:-DD stevo ty máš dost .-DD
:-DD stevo ty máš dost .-DD
Stejbl
Stejbl Legendární hráč Level 65 4.8.2010 17:45
a na mě si zapoměl xD
Kazdej s wRS krome moona a draca je takovej....Sou to ****
a na mě si zapoměl xD
DvoikaTroika
blackops
blackops Level 31 4.8.2010 17:46
souhlasim s tim typkem kterej nesnasi wRS ale stejble tebe tam dodávám jako big vola
a na mě si zapoměl xD
souhlasim s tim typkem kterej nesnasi wRS ale stejble tebe tam dodávám jako big vola
------------------------------------------------------------------------------------------------
Joujin
Joujin Lovec Hlav Level 2 4.8.2010 17:49
Věnujte se tématu, jinak to zamknu a počkáte si na vyjádření niCe
Věnujte se tématu, jinak to zamknu a počkáte si na vyjádření niCe

1 2 3 4
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.