Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 1104 1105 1106 1107 1108... 1135
Coffeee
Coffeee Legendární hráč Level 70 17.1.2023 23:38
Pekný dobrý večer, bol som účastníkom eventu Snipers vs Infernus. Na evente som zabil súpera a strhlo mi to 51 000$ za zabitie hráča v ochrane svedkov, pridalo 2 hviezdičky hľadanosti a 10 psychického stavu.. Tak kde sa stala chyba? Prikladám dôkazový materiál nižšie. Náhradu škody nežiadám, avšak chcem, aby sa táto chyba opravila a do budúcna v žiadnom prípade neopakovala, ďakujem krásne za skoré vyriešenie tejto chyby.
Pekný dobrý večer, bol som účastníkom eventu Snipers vs Infernus. Na evente som zabil súpera a strhlo mi to 51 000$ za zabitie hráča v ochrane svedkov, pridalo 2 hviezdičky hľadanosti a 10 psychického stavu.. Tak kde sa stala chyba? Prikladám dôkazový materiál nižšie. Náhradu škody nežiadám, avšak chcem, aby sa táto chyba opravila a do budúcna v žiadnom prípade neopakovala, ďakujem krásne za skoré vyriešenie tejto chyby.
GuterL9
GuterL9 Nikdo Vyjímečný Level 26 26.1.2023 18:09
Zdravím, přeji hezký den, mám menší problém. Docela často se mi stávalo, že hráč mne napadl (zobrazila se mi informace o napadení), já ho zabil a za to jsem dostal wl + psych. stav. Nebylo to tak časté, proto jsem to neřešil. Dneska se tato skutečnost stala 3x během 25ti minut. Je to velmi otravné, hlavně když vám roste stav a dostáváte pokuty za ochranu.
Zdravím, přeji hezký den, mám menší problém. Docela často se mi stávalo, že hráč mne napadl (zobrazila se mi informace o napadení), já ho zabil a za to jsem dostal wl + psych. stav. Nebylo to tak časté, proto jsem to neřešil. Dneska se tato skutečnost stala 3x během 25ti minut. Je to velmi otravné, hlavně když vám roste stav a dostáváte pokuty za ochranu.
Jsem hloupej, vím to
FoFo23
FoFo23 Administrátor Editor Level 68 1.2.2023 14:15
Hráč, ktorý ide afk počas hrania rulety je stále v hre a tým pádom blokuje možnosť hrať ostatným pri stole
Hráč, ktorý ide afk počas hrania rulety je stále v hre a tým pádom blokuje možnosť hrať ostatným pri stole
ZamoCZ
ZamoCZ Level 29 1.2.2023 15:35
Kdyz si chci koupit v /shopu ve hre "Snížení Psychického stavu na na normální úroveň" tak mi to napíše: "Položka nebyla nalezena" Novacek_12_CZ
Kdyz si chci koupit v /shopu ve hre "Snížení Psychického stavu na na normální úroveň" tak mi to napíše: "Položka nebyla nalezena"

Novacek_12_CZ
MarkoAboDacoTakeNwm
MarkoAboDacoTakeNwm Level 53 1.2.2023 17:03
Niekedy keď sa pripojím do hry mi dá XP na webu a niekedy nie
Niekedy keď sa pripojím do hry mi dá XP na webu a niekedy nie
FoFo23 FoFo23 Administrátor 1.2.2023 17:36
Toto bude spôsobené tým, že na XP za pripojenie na server je určitý cooldown a ak sa pripojíš pred ubehutím tohoto cooldownu, tak ti tie XP nedá. Ak by tam tento cd nebol, tak každý by sa mohol pripojiť a odpojiť, pripojiť, odpojiť a takto donekonečna
Toto bude spôsobené tým, že na XP za pripojenie na server je určitý cooldown a ak sa pripojíš pred ubehutím tohoto cooldownu, tak ti tie XP nedá. Ak by tam tento cd nebol, tak každý by sa mohol pripojiť a odpojiť, pripojiť, odpojiť a takto donekonečna
NyTmo NyTmo 1.2.2023 17:44
Ne, XP vám do dá jednou denně po připojení na server. Takže pokud se dnes připojíš v 15:00 tak ti to da xp ALe pokud se připojíš zitra b 14:00 tak ti to neda jelikož to není 24h od posledního připojení, tudíž pokud se pak uz v ten druhy den připojiš v 15:00 tak uz ti to xp opet da.
Ne, XP vám do dá jednou denně po připojení na server.

Takže pokud se dnes připojíš v 15:00 tak ti to da xp
ALe pokud se připojíš zitra b 14:00 tak ti to neda jelikož to není 24h od posledního připojení, tudíž pokud se pak uz v ten druhy den připojiš v 15:00 tak uz ti to xp opet da.
Bebee1
Bebee1 Mistr Level 40 6.2.2023 22:09
na s4 dneska proběhl rollback a v novinách je že ve 2:40 byl začátek novinové události s experimentální odrůdou ale v novinách není informace o tom že by se našla. Od těch 2:40 tam jiná novinová událost nebyla.
na s4 dneska proběhl rollback a v novinách je že ve 2:40 byl začátek novinové události s experimentální odrůdou ale v novinách není informace o tom že by se našla. Od těch 2:40 tam jiná novinová událost nebyla.
GaMbRinus GaMbRinus 8.2.2023 05:42
Ahoj Bebee, teď v 5:41 ráno jsem našel již zmíněnou odrůdu konopí byly zabugovaný noviny, takže novinové události by měli jít už v pohodě a myslím že noviny byly jen opožděné pokud ses koukala tak některý časy neseděli v těch novinách
Ahoj Bebee, teď v 5:41 ráno jsem našel již zmíněnou odrůdu konopí byly zabugovaný noviny, takže novinové události by měli jít už v pohodě a myslím že noviny byly jen opožděné pokud ses koukala tak některý časy neseděli v těch novinách
WolfikCZSK
WolfikCZSK Pomocník Soutěžící Level 36 7.2.2023 17:37
Mám bug ve skladišti. Jsou tam bedny co překáží a když je seberu, tak se neobjeví ten červený checkpoint co by tam měl být
Mám bug ve skladišti. Jsou tam bedny co překáží a když je seberu, tak se neobjeví ten červený checkpoint co by tam měl být
GuterL9
GuterL9 Nikdo Vyjímečný Level 26 10.2.2023 14:31
Když hodím bodce pod vozidlo Dune, tak se mu nepropíchnou kola, ale hráč na mne může zavolat policii za napadení.
Když hodím bodce pod vozidlo Dune, tak se mu nepropíchnou kola, ale hráč na mne může zavolat policii za napadení.
Jsem hloupej, vím to
ImEnde
ImEnde Vandal Level 125 11.2.2023 13:43
S4 - Keď stojím za nejakou stenou alebo vozidlom a strieľa po mne NPC, otvorím interakčné menu tak ma môže v pohode zabíjať.
S4 - Keď stojím za nejakou stenou alebo vozidlom a strieľa po mne NPC, otvorím interakčné menu tak ma môže v pohode zabíjať.
nes
nes Level 63 14.2.2023 14:05
Když chci koupit snížení psychického stavu v /shop, tak mi to napíše "Vybraná položka nebyla nalezena"
Když chci koupit snížení psychického stavu v /shop, tak mi to napíše "Vybraná položka nebyla nalezena"
Kimmy Kimmy Hlavní Administrátor 15.2.2023 11:10
Musis kupovat pres herni obchod na webu, dokud se bug neopravi.
Musis kupovat pres herni obchod na webu, dokud se bug neopravi.
nes nes 15.2.2023 11:21
Aha, to mě v tu chvíli nenapadlo.. Díkyy
Aha, to mě v tu chvíli nenapadlo.. Díkyy:)
1... 1104 1105 1106 1107 1108... 1135