Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 107 108 109 110 111... 1134
Iconn
Iconn Level 22 4.2.2012 17:10
Už 3x sa mi stalo, že idem na NRG uvidím niekoho a začnem po ňom strielať a asi o 2-5 sekundy ma to zabije. Prosím o vyriešenie problému.
Už 3x sa mi stalo, že idem na NRG uvidím niekoho a začnem po ňom strielať a asi o 2-5 sekundy ma to zabije. Prosím o vyriešenie problému.
Ungy17
Ungy17 Legendární hráč Level 76 4.2.2012 17:17
Pravděpodobně si střílel někoho kdo byl u nemocnice. Na serveru je totiž systém který zabraňuje spawn killu :)
Pravděpodobně si střílel někoho kdo byl u nemocnice. Na serveru je totiž systém který zabraňuje spawn killu :)
Iconn
Iconn Level 22 4.2.2012 17:18
Aháá, bránil som území, dík :)
Aháá, bránil som území, dík :)
Ungy17
Ungy17 Legendární hráč Level 76 5.2.2012 15:26
Když se napíše pouze /hat bez čísla, tak se poté zobrazí nápověda na /watch 1-8
Když se napíše pouze /hat bez čísla, tak se poté zobrazí nápověda na /watch 1-8
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1765/samp135h.png[/IMG]

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8896/samp136xl.png[/IMG]
Frodo
Frodo Level 32 5.2.2012 16:23
Ked pri general nemocnici v LS do te male garaze zaparkujete motorku,vystupite a idete dalej pozriete sa na nu tak je neviditelna.... ked je tam hrac taky ho nevidno, mozna keby sa tam dal nejakej object ako lampa alebo svetlo tak by se to opravilo .... diki !!!! ked tak mozem vam dat aj screeny potom ...
Ked pri general nemocnici v LS do te male garaze zaparkujete motorku,vystupite a idete dalej pozriete sa na nu tak je neviditelna.... ked je tam hrac taky ho nevidno, mozna keby sa tam dal nejakej object ako lampa alebo svetlo tak by se to opravilo .... diki !!!! ked tak mozem vam dat aj screeny potom ...
Lukas284
Lukas284 Legendární hráč Level 127 5.2.2012 16:35
niCe mám bug keď ma dnes prepustili z basi tak som nedostal ammo. Ty si to písal pred 23 hodinami že je to opravene takže dnes by to malo byť ok lebo už bol reštart ale nieje.
niCe mám bug keď ma dnes prepustili z basi tak som nedostal ammo. Ty si to písal pred 23 hodinami že je to opravene takže dnes by to malo byť ok lebo už bol reštart ale nieje.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 5.2.2012 16:40
O jake garazi presne mluvis? Screenshot please!
Ked pri general nemocnici v LS do te male garaze zaparkujete motorku,vystupite a idete dalej pozriete sa na nu tak je neviditelna.... ked je tam hrac taky ho nevidno, mozna keby sa tam dal nejakej object ako lampa alebo svetlo tak by se to opravilo .... diki !!!! ked tak mozem vam dat aj screeny potom ...

O jake garazi presne mluvis? Screenshot please!
vrah.x
vrah.x Hovorný hráč Level 119 5.2.2012 16:48
Mluví o garáži v Market.Je tam zavřená garáž,řeknu cca 1m když něco postavíte např. motorku,tak je neviditelná,ale podle mě je to bug GTA SA/SAMP.(Když jsem to teď fotil,tak s autem to nejde a s pol. motorkou také ne,takže jen na menší dopravní prostředky,jako je např.kolo..)
Mluví o garáži v Market.Je tam zavřená garáž,řeknu cca 1m když něco postavíte např. motorku,tak je neviditelná,ale podle mě je to bug GTA SA/SAMP.(Když jsem to teď fotil,tak s autem to nejde a s pol. motorkou také ne,takže jen na menší dopravní prostředky,jako je např.kolo..)


Vrabcak
Vrabcak Poctivý Občan Level 41 5.2.2012 18:06
Přijde mi trošku jako blbost, když do vás nabourá Policajt a vy za to dostanete WL. Nešlo by to nějak předělat ?
Přijde mi trošku jako blbost, když do vás nabourá Policajt a vy za to dostanete WL.
Nešlo by to nějak předělat ?
ThePo1nT
ThePo1nT Obdivovaný hráč Level 50 5.2.2012 18:17
Nefunguje příkaz - /surfboard
Nefunguje příkaz - /surfboard
1... 107 108 109 110 111... 1134