Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Test server 0.3.8

1... 10 11 12 13 14
gresak
gresak Legendární hráč Level 66 15.1.2018 23:18
Dejte si do google vyhledávače "petition samp 0.3.8" a můžete podpořit už jednu petici která je na www.change.org je sice v ruštině ale překladač si poradí
Dejte si do google vyhledávače "petition samp 0.3.8" a můžete podpořit už jednu petici která je na www.change.org je sice v ruštině ale překladač si poradí
GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 16.1.2018 00:41
Jen navážu na předchozí příspěvek.. Petici můžete podepsat zde. Jsem teda zvědavý jestli se to zdaří :D Já už se podepsal pojďme to hecnout :D
Jen navážu na předchozí příspěvek..
Petici můžete podepsat zde. Jsem teda zvědavý jestli se to zdaří :D Já už se podepsal pojďme to hecnout :D
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

SnOwY
SnOwY Legendární hráč Level 118 16.1.2018 15:15
Ty petice jsou k nicemu, kdysi jak mi zrusili moji nejoblibenejsi hru (Battlefield play 4 free) tak taky se snazili o takove petice a bylo to prd platne, takze kdo se podepise pod petici tak to berte jako ztratu casu.
Ty petice jsou k nicemu, kdysi jak mi zrusili moji nejoblibenejsi hru (Battlefield play 4 free) tak taky se snazili o takove petice a bylo to prd platne, takze kdo se podepise pod petici tak to berte jako ztratu casu.
The Truth Is Out There.
MujBo
MujBo Lovec Hlav Level 151 16.1.2018 16:00
jenom 5minut našeho života to nic neni :D
Ty petice jsou k nicemu, kdysi jak mi zrusili moji nejoblibenejsi hru (Battlefield play 4 free) tak taky se snazili o takove petice a bylo to prd platne, takze kdo se podepise pod petici tak to berte jako ztratu casu.
jenom 5minut našeho života to nic neni :D
Nxs
Nxs Don Level 141 16.1.2018 16:15
BP4F byla super hra, pamatuji si na ni. Ale tohle je samp, ne každý vývojář je stejný a obětovat tomu 5, max 10 minut našeho času není tak hrozné. :) Třeba to jednou k něčemu bude..
Ty petice jsou k nicemu, kdysi jak mi zrusili moji nejoblibenejsi hru (Battlefield play 4 free) tak taky se snazili o takove petice a bylo to prd platne, takze kdo se podepise pod petici tak to berte jako ztratu casu.

BP4F byla super hra, pamatuji si na ni. Ale tohle je samp, ne každý vývojář je stejný a obětovat tomu 5, max 10 minut našeho času není tak hrozné. :) Třeba to jednou k něčemu bude..
nsasHrobnik
nsasHrobnik Nikdo Vyjímečný Level 26 16.1.2018 21:26
jen dotaz, jak chcete sepsat petici když by jste se museli někde setkat aby jste se na ni mohli podepsat, přece jen petice je uřední věc takže podpis musí být vlastnoruční sice je to možná ptákovina ale jak to chcete udělat ?
jen dotaz, jak chcete sepsat petici když by jste se museli někde setkat aby jste se na ni mohli podepsat, přece jen petice je uřední věc takže podpis musí být vlastnoruční
sice je to možná ptákovina ale jak to chcete udělat ?
Nexsyrian
Nexsyrian Pravá ruka Level 102 16.1.2018 21:33
tie tvoje blbe reči .....ak nevieš existuje aj Online petice a nabuduce použi strejdu googla http://www.strejda-google.cz/#%C4%8Do+je+petice+ petice je na forku na ktore tu posleľal odkaz manny
jen dotaz, jak chcete sepsat petici když by jste se museli někde setkat aby jste se na ni mohli podepsat, přece jen petice je uřední věc takže podpis musí být vlastnoruční
sice je to možná ptákovina ale jak to chcete udělat ?
tie tvoje blbe reči .....ak nevieš existuje aj Online petice a nabuduce použi strejdu googla www.strejda-google.cz/#%C4%8Do+je+petice+
petice je na forku na ktore tu posleľal odkaz manny
nsasHrobnik
nsasHrobnik Nikdo Vyjímečný Level 26 16.1.2018 21:43
aha tak promiň, já ještě neměl důvod petici sepisovat či ji podepisovat, takže jsem nevěděl že je i online :) já sem myslel tu písemnou o které vím díky přátelům kteří ji podepsali ale nechápu co mám za blbé řeči když jsem se jen zeptal, tak nemáte hloupě psát příspěvky, já mám pak akurát 80 oznámení jen z tohoto příspěvku který není nutno řešit jelikož s tím prostě wtls nic nenadělá
tie tvoje blbe reči .....ak nevieš existuje aj Online petice a nabuduce použi strejdu googla http://www.strejda-google.cz/#%C4%8Do+je+petice+ petice je na forku na ktore tu posleľal odkaz manny
aha tak promiň, já ještě neměl důvod petici sepisovat či ji podepisovat, takže jsem nevěděl že je i online :) já sem myslel tu písemnou o které vím díky přátelům kteří ji podepsali
ale nechápu co mám za blbé řeči když jsem se jen zeptal, tak nemáte hloupě psát příspěvky, já mám pak akurát 80 oznámení jen z tohoto příspěvku který není nutno řešit jelikož s tím prostě wtls nic nenadělá
SELFMADE
SELFMADE Level 38 16.1.2018 22:00
Ty osobně máš "blbé řeči" pod každým tématem. :)
aha tak promiň, já ještě neměl důvod petici sepisovat či ji podepisovat, takže jsem nevěděl že je i online :) já sem myslel tu písemnou o které vím díky přátelům kteří ji podepsali ale nechápu co mám za blbé řeči když jsem se jen zeptal, tak nemáte hloupě psát příspěvky, já mám pak akurát 80 oznámení jen z tohoto příspěvku který není nutno řešit jelikož s tím prostě wtls nic nenadělá
Ty osobně máš "blbé řeči" pod každým tématem. :)
Toksik
Toksik n00b Level 132 16.1.2018 22:29
Nejde tam jen o WtLS. Jak jsi jistě poznal, petice je azbukou, tudiž je pravděpodobnně od Rusáka nebo Ukrajince, ne od hráčů na WtLS.
aha tak promiň, já ještě neměl důvod petici sepisovat či ji podepisovat, takže jsem nevěděl že je i online :) já sem myslel tu písemnou o které vím díky přátelům kteří ji podepsali ale nechápu co mám za blbé řeči když jsem se jen zeptal, tak nemáte hloupě psát příspěvky, já mám pak akurát 80 oznámení jen z tohoto příspěvku který není nutno řešit jelikož s tím prostě wtls nic nenadělá
Nejde tam jen o WtLS. Jak jsi jistě poznal, petice je azbukou, tudiž je pravděpodobnně od Rusáka nebo Ukrajince, ne od hráčů na WtLS.
1... 10 11 12 13 14
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.