Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Hráči z WTLS/SA 2.díl

1 2 3 4 5
OrangeCZ
OrangeCZ Nikdo Vyjímečný Level 9 5.12.2011 18:46
Ale niCe to má Officiální ..
Ale niCe to má Officiální ..
OupzLitva
OupzLitva Pravá ruka Level 118 5.12.2011 18:59
Je docela jedno kdo to video chtěl udělat první,hlavně záleží na lidech komu právě oni pošlou svoji foto.
Je docela jedno kdo to video chtěl udělat první,hlavně záleží na lidech komu právě oni pošlou svoji foto.
JessieJames
JessieJames Level 167 5.12.2011 19:11
Seslo se to akorat ve spatnou dobu. Napad s oficialnim natocenim videa tu byl uz delsi dobu (samozrejme neresen verejne). Neoficialni videa jsou dve a prisel cas take na to oficialni. Pokud se hraci rozhodnou poslat to Vrabcakovi, nebo na na nas mail, je to na nich. Osobne bych uvital, kdyby se k nam pripojil i Vrabcak a "jeho fotky", protoze je skoda, aby v oficialnim videu tito hraci nebyli. Ikdyz si spis myslim, ze kdo poslal Vrabcakovi, tak poslal i nam, takze vzniknou dve odlisna videa se stejnyma fotkama... To taky nebude vypadat moc dobre navenek. No, je to holt na vas... Muj nazor
Seslo se to akorat ve spatnou dobu.

Napad s oficialnim natocenim videa tu byl uz delsi dobu (samozrejme neresen verejne). Neoficialni videa jsou dve a prisel cas take na to oficialni. Pokud se hraci rozhodnou poslat to Vrabcakovi, nebo na na nas mail, je to na nich.

Osobne bych uvital, kdyby se k nam pripojil i Vrabcak a "jeho fotky", protoze je skoda, aby v oficialnim videu tito hraci nebyli. Ikdyz si spis myslim, ze kdo poslal Vrabcakovi, tak poslal i nam, takze vzniknou dve odlisna videa se stejnyma fotkama...

To taky nebude vypadat moc dobre navenek. No, je to holt na vas...

Muj nazor
Vrabcak
Vrabcak Poctivý Občan Level 41 5.12.2011 19:39
Pokud máte zájem fotky co mám přepošlu na váš email. Pokud ano SZ
Pokud máte zájem fotky co mám přepošlu na váš email. Pokud ano SZ
masterxdp
masterxdp Level 60 5.12.2011 20:01
Zítra už fotku vážně pošlu :D
Zítra už fotku vážně pošlu :D
cz01doly
cz01doly Level 52 5.12.2011 21:48
V tom případě se omlouvám, uznávám, že jsem viděl nejdřív niCeho topic a navíc mě zmátlo to 2.díl , dále jsem nezjišťoval, kdo byl dřív, to se fakt omlouvám. Neber to tedy nijak osobně, jsem prostě obdobného názoru jako Jessie, byla by to škoda, kdyby se to takto rozdělilo...
Já jsem to založil ale dříve než nice :(

V tom případě se omlouvám, uznávám, že jsem viděl nejdřív niCeho topic a navíc mě zmátlo to 2.díl , dále jsem nezjišťoval, kdo byl dřív, to se fakt omlouvám.

Neber to tedy nijak osobně, jsem prostě obdobného názoru jako Jessie, byla by to škoda, kdyby se to takto rozdělilo...
JessieJames
JessieJames Level 167 5.12.2011 21:54
S Vrabcakem jsme se dohodli pres PM. Veskere fotky, ktere mu hraci odeslali, preposle na nas mail. Protridime je, vymazeme duplikaty a vytvorime jedno kvalitni, plnohodnotne a hlavne oficialni video hracu WtLS. Diky Vrabcaku za tvuj pristup! Pokud by se nekdo rozhodl prispet svoji fotkou, plati pouze info a adresa uvedena zde: http://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4728/?page=1
S Vrabcakem jsme se dohodli pres PM.

Veskere fotky, ktere mu hraci odeslali, preposle na nas mail.
Protridime je, vymazeme duplikaty a vytvorime jedno kvalitni, plnohodnotne a hlavne oficialni video hracu WtLS.

Diky Vrabcaku za tvuj pristup!

Pokud by se nekdo rozhodl prispet svoji fotkou, plati pouze info a adresa uvedena zde: http://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4728/?page=1
1 2 3 4 5
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.