Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

neustále padání WtLS

1 2
matyyp
matyyp Level 83 25.4.2020 19:58
Ted to spadlo zase,prisel sem o zlaty pruty!! Padne to vzdycky tak 15lidem naraz a za par vterin dalsim 10. Duvod to pise Unacceptable nickname.
Ted to spadlo zase,prisel sem o zlaty pruty!! Padne to vzdycky tak 15lidem naraz a za par vterin dalsim 10. Duvod to pise Unacceptable nickname.
Nexsyrian
Nexsyrian Pravá ruka Level 102 25.4.2020 19:58
A toto je niekolko krat do dna po par sec. to spadlo aj mne
A toto je niekolko krat do dna

po par sec. to spadlo aj mne
Uqwei
Uqwei Legendární hráč Level 53 25.4.2020 20:08
server padol behom 20 min už asi 3 krát
server padol behom 20 min už asi 3 krát
Jozefos
Jozefos Komentátor Level 149 25.4.2020 20:15
Text pre AT:
Text pre AT:
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
Sparrow
Sparrow Žoldák Level 64 26.4.2020 10:33
ahoj, jak ti napsala kikush, je to pingem. Kolikrát máš takové lagy že se musíš sam odpojit protože ti nejde nic dělat. Zkus se podívat jestli ti třeba nebezi stahování na pozadi nebo něco co ti zere internet.
ahoj, jak ti napsala kikush, je to pingem. Kolikrát máš takové lagy že se musíš sam odpojit protože ti nejde nic dělat. Zkus se podívat jestli ti třeba nebezi stahování na pozadi nebo něco co ti zere internet.
LikeMikeSK
LikeMikeSK n00b Level 53 26.4.2020 10:50
a to je teda naraz u 20 ludi ked padne tak všetci naraz sťahuju ?? ako troška premyšlajte ked niečo napišete
a to je teda naraz u 20 ludi ked padne tak všetci naraz sťahuju ?? ako troška premyšlajte ked niečo napišete
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 26.4.2020 11:24
O situaci vim a momentalne ji resime s hostingem, proto prosim vsechny hrace o trpelivost.
O situaci vim a momentalne ji resime s hostingem, proto prosim vsechny hrace o trpelivost.
Kolsa
Kolsa Level 66 26.4.2020 12:26
Kdy jsem řekl něco o tom že se mi hra laguje? ok jenom jsem chtěl o tom dát vědět.
Kolikrát máš takové lagy že se musíš sam odpojit protože ti nejde nic dělat.
Kdy jsem řekl něco o tom že se mi hra laguje?
O situaci vim a momentalne ji resime s hostingem, proto prosim vsechny hrace o trpelivost.
ok jenom jsem chtěl o tom dát vědět.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 26.4.2020 17:18
Hosting bude monitorovat sitovou infrastrukturu serveru, pokud se to stane znovu, alespon budou vedet, co to zpusobuje.
Hosting bude monitorovat sitovou infrastrukturu serveru, pokud se to stane znovu, alespon budou vedet, co to zpusobuje.
1 2
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.