Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Instalace Gta:SA

1
Lampa
Lampa Obdivovaný hráč Level 96 12.5.2020 18:30
Ahoj, je tu nějaka hodná duše co by mi dokázala poradit, popřípadě pomohla mě s nainstalováním GTA:SA na Windows 8.1 Pro ? cca jsem 2 roky neseděl u PC takže opravdu nevím co a jak a v té době se jelo ještě na WIN 7, takže tak :D Díky za odpověd, trochu motivace pro člověka co by mi s tím pomohl, bude finanční odměna v podobě peněz ve hře bud' CZK nebo dollary :)
Ahoj, je tu nějaka hodná duše co by mi dokázala poradit, popřípadě pomohla mě s nainstalováním GTA:SA na Windows 8.1 Pro ? cca jsem 2 roky neseděl u PC takže opravdu nevím co a jak a v té době se jelo ještě na WIN 7, takže tak :D Díky za odpověd, trochu motivace pro člověka co by mi s tím pomohl, bude finanční odměna v podobě peněz ve hře bud' CZK nebo dollary :)
Gibbson
Gibbson Kmotr Level 127 12.5.2020 18:32
Ahoj, prostě stáhni nějaký crack. Nebo máš nějaký konkrétní problém?
Ahoj, prostě stáhni nějaký crack. Nebo máš nějaký konkrétní problém?
Lampa
Lampa Obdivovaný hráč Level 96 12.5.2020 18:41
Divej se, jde mi o to že by to bylo nejlepší jít na teamspeak a tam to nějak probrat a popřípadě mi nějak poradit, co se týče toho problému. Rada prostě stáhni nějaký crack mi určitě nepomůže, to si rovnou mohu zkusit poradit nějak sám ale z duvodu toho že se mi nechce tak nabízím odměnu tomu kdo mě s tím pomůže a věř mi že jsem schopen dát někomu za to že mi to bude fungovat dát i 200kč.
Divej se, jde mi o to že by to bylo nejlepší jít na teamspeak a tam to nějak probrat a popřípadě mi nějak poradit, co se týče toho problému. Rada prostě stáhni nějaký crack mi určitě nepomůže, to si rovnou mohu zkusit poradit nějak sám ale z duvodu toho že se mi nechce tak nabízím odměnu tomu kdo mě s tím pomůže a věř mi že jsem schopen dát někomu za to že mi to bude fungovat dát i 200kč.
DavroSaxon
DavroSaxon Bandita Level 92 13.5.2020 01:24
Jak psal tady Gibbson, popiš svůj problém zde v tomto tématu ať ti popřípadě může pomoct více lidí Stačí sem napsat s čím přesně potřebuješ pomoct
Nebo máš nějaký konkrétní problém?Jak psal tady Gibbson, popiš svůj problém zde v tomto tématu ať ti popřípadě může pomoct více lidí
Stačí sem napsat s čím přesně potřebuješ pomoct
Sparrow
Sparrow Žoldák Level 65 13.5.2020 06:26
Ahoj, kontaktuj mě v soukromé zprávě a já ti pošlu svoje gta, které používám i s crackem.
Ahoj, kontaktuj mě v soukromé zprávě a já ti pošlu svoje gta, které používám i s crackem.
KSARoals
KSARoals Nikdo Vyjímečný Level 11 13.5.2020 16:49
Ulož.to by to vyřešilo ;) ;) :D :D:D:DD
Ulož.to by to vyřešilo ;) ;) :D :D:D:DD
Nejsi první a nebudeš ani poslední.
JessieJames
JessieJames Level 167 13.5.2020 17:00
Tak o to presne slo (ironie).
Rada prostě stáhni nějaký crack mi určitě nepomůže, to si rovnou mohu zkusit poradit nějak sám
Ulož.to by to vyřešilo ;) ;) :D :D:D:DD
Tak o to presne slo (ironie).
Lampa
Lampa Obdivovaný hráč Level 96 13.5.2020 23:35
Pohoda, nikdo se zde z ochotných lidi nenašel a pomohl mi random člověk na TS, který svoji odměnu už dostal, každopádně se to tady vubec nezměnilo a je to tady pořád při starém i když člověk chtěl se dá řict jen jeden debilní odkaz (y) Topic mužete uzavřít, děkuji za pomoc, která samozřejmě žádná nebyla až na pár lidi kteří měli jen debilni kidy (y)
Pohoda, nikdo se zde z ochotných lidi nenašel a pomohl mi random člověk na TS, který svoji odměnu už dostal, každopádně se to tady vubec nezměnilo a je to tady pořád při starém i když člověk chtěl se dá řict jen jeden debilní odkaz (y)
Topic mužete uzavřít, děkuji za pomoc, která samozřejmě žádná nebyla až na pár lidi kteří měli jen debilni kidy (y)
Vodry
Vodry Level 81 13.5.2020 23:52
Jen ti na to zareaguju. WTLS nepodporuje warez verzi hry proto ti zde nikdo nemuže poslat odkaz na funkční gta. Dle toho co píšeš vyřešeno. Kdybys měl nějaké další otázky neváhej mě kontaktovat zde na webu v SZ. Lock
Pohoda, nikdo se zde z ochotných lidi nenašel a pomohl mi random člověk na TS, který svoji odměnu už dostal, každopádně se to tady vubec nezměnilo a je to tady pořád při starém i když člověk chtěl se dá řict jen jeden debilní odkaz (y) Topic mužete uzavřít, děkuji za pomoc, která samozřejmě žádná nebyla až na pár lidi kteří měli jen debilni kidy (y)Jen ti na to zareaguju. WTLS nepodporuje warez verzi hry proto ti zde nikdo nemuže poslat odkaz na funkční gta.
Dle toho co píšeš vyřešeno. Kdybys měl nějaké další otázky neváhej mě kontaktovat zde na webu v SZ.

Lock
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.