Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Okradení

1
Vrabcak
Vrabcak Poctivý Občan Level 41 10.3.2012 20:01
Dnes v 19:30 Jsem napsal na serveru že koupím sms která stojí 30czk za 450000k Hráč vodka se nabídl a řekl mi at mu pošlu nejprve 200k potom 50k a nakonec si rozmyslel že mu mám poslat ten zbytek a pak pošle sms. Penize si nechal a SMS neposlal. předem děkuji za vyřešení S pozdravem Vrabcak http://2i.cz/39157a5083
Dnes v 19:30 Jsem napsal na serveru že koupím sms která stojí 30czk za 450000k Hráč vodka se nabídl a řekl mi at mu pošlu nejprve 200k potom 50k a nakonec si rozmyslel že mu mám poslat ten zbytek a pak pošle sms. Penize si nechal a SMS neposlal.
předem děkuji za vyřešení
S pozdravem Vrabcak

2i.cz/39157a5083
JessieJames
JessieJames Level 167 10.3.2012 20:15
Tento hrac je v blacklistu, tzn., ze pokud ses jim nechal okrast, je to tvoje chyba. Na serveru jsou zpusoby, jak lze obchodovat bezpecne. I presto jsme zavedli blacklist, jako dalsi pomucku pro hrace, kteri nechteji obchodovat mimo zavedene featury na serveru. Pokud i to ignorujes, je nam lito. Nic to nemeni na tom, ze hraci budou penize odebrany. Nove se toto pravidlo zavede do pravidel serveru, protoze hraci se musi naucit nest zodpovednost, za svoje duverive chovani. Tato maximalni ochota se nevyplaci a jak je vidno, ani zavedeni blacklistu nektere nepouci. Vyjimecne ti budou penize vraceny.
Tento hrac je v blacklistu, tzn., ze pokud ses jim nechal okrast, je to tvoje chyba.

Na serveru jsou zpusoby, jak lze obchodovat bezpecne. I presto jsme zavedli blacklist, jako dalsi pomucku pro hrace, kteri nechteji obchodovat mimo zavedene featury na serveru. Pokud i to ignorujes, je nam lito.



Nic to nemeni na tom, ze hraci budou penize odebrany.

Nove se toto pravidlo zavede do pravidel serveru, protoze hraci se musi naucit nest zodpovednost, za svoje duverive chovani. Tato maximalni ochota se nevyplaci a jak je vidno, ani zavedeni blacklistu nektere nepouci.

Vyjimecne ti budou penize vraceny.
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.