Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Screenshoty

1
Lilhesoyam
Lilhesoyam Podvodník Level 45 8.10.2020 22:45
Zdravím, rád bych se dotázal zda je možnost si na svém profile promazat screenshoty, mám na svém profile nějaké staré i nové které bych chtěl kompletně smazat, je zde nějaká taková možnost? Díky, váš nejvíc milovanej eazy
Zdravím, rád bych se dotázal zda je možnost si na svém profile promazat screenshoty, mám na svém profile nějaké staré i nové které bych chtěl kompletně smazat, je zde nějaká taková možnost?

Díky, váš nejvíc milovanej eazy
Patatim
Patatim Pokročilý hráč Level 56 8.10.2020 22:51
Ahoj, Ak prídeš screenshot,video, komentár.. tak máš 30minut na to aby si ho niejak upravil alebo odstránil. Potom sa pridaní obsah stáva majetkom nášho portálu/webu. Ale ak príspevok porušuje pravidlá môžu ho administrátori odstrániť.
Ahoj,
Ak prídeš screenshot,video, komentár.. tak máš 30minut na to aby si ho niejak upravil alebo odstránil. Potom sa pridaní obsah stáva majetkom nášho portálu/webu.

Ale ak príspevok porušuje pravidlá môžu ho administrátori odstrániť.
Tuxedo
Tuxedo Manažer Poctivý Občan Level 166 8.10.2020 22:52
Pokud tvoje screenshoty neporusuji nejake pravidlo portalu tak neni. Na smazani mas 30 minut pote se tvoje fotka stava obsahem portalu a neni moznost ji smazat.
Pokud tvoje screenshoty neporusuji nejake pravidlo portalu tak neni. Na smazani mas 30 minut pote se tvoje fotka stava obsahem portalu a neni moznost ji smazat.
Lilhesoyam
Lilhesoyam Podvodník Level 45 8.10.2020 22:52
Sakra... právě bych chtěl profil trošku pročistit a nerad bych tam měl staré screeny kde jsem měl starý nick apod.. kdyby to náhodou šlo od adminů, byl bych za to rád, ale pokud ne, tak se nic neděje :)
Sakra... právě bych chtěl profil trošku pročistit a nerad bych tam měl staré screeny kde jsem měl starý nick apod.. kdyby to náhodou šlo od adminů, byl bych za to rád, ale pokud ne, tak se nic neděje :)
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.