Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

nemuzu si objednat nahradni auto cheetah

1
adamspata
adamspata Level 18 11.10.2020 00:00
tak ok mam dve vozidla blade a cheetah obe vozidla mam ulozeny v garazi nehraju to tejden tak si reknu hmmm proc si nezahrat samp no tak zavolam mechanikovi ktery mi priveze blade no a kdyz si zavolam ze chci nahradi vozidlo myslim cheetah no tak mi to napise ze zadne nahradni vozidlo nemam tak nevim
tak ok mam dve vozidla blade a cheetah obe vozidla mam ulozeny v garazi nehraju to tejden tak si reknu hmmm proc si nezahrat samp no tak zavolam mechanikovi ktery mi priveze blade no a kdyz si zavolam ze chci nahradi vozidlo myslim cheetah no tak mi to napise ze zadne nahradni vozidlo nemam tak nevim
Patatim
Patatim Pokročilý hráč Level 56 11.10.2020 00:08
Ahoj, A ten cheetah si uložil do inej garáže ako blade ? Lebo do jednej garáže môžeš len jedno vozidlo.(platí: 1 garáž=1 vozidlo) A služba mors mutual insurance je len poistenie vozidla, prípade že ti ho niekto zniči po ceste do garáže. A máš ho poistene iba na 24hod. Ak si ho neuložiš tak oňho prídeš
Ahoj,
A ten cheetah si uložil do inej garáže ako blade ? Lebo do jednej garáže môžeš len jedno vozidlo.(platí: 1 garáž=1 vozidlo)

A služba mors mutual insurance je len poistenie vozidla, prípade že ti ho niekto zniči po ceste do garáže. A máš ho poistene iba na 24hod. Ak si ho neuložiš tak oňho prídeš
Vodry
Vodry Level 81 11.10.2020 04:35
Ahoj co koukam do logu tak jsi ten cheetah přeuložil vozidlem blade. Při ukládani vozidla ti to píše že se ti odstrani již uložené auto. Jak již pise Patatim vozidlo jsi si mohl zavolat do 24h od přeuložení vozidla. Pojistka neslouzi jako dalsi parkovaci misto, slouzi pouze k tomu aby sis mohl vozidlo znovu zavolat kdyby ti ho nekdo pred ulozenim znicil. Do jedne garaze lze ulozit pouze jedno vozidlo
Ahoj co koukam do logu tak jsi ten cheetah přeuložil vozidlem blade. Při ukládani vozidla ti to píše že se ti odstrani již uložené auto. Jak již pise Patatim vozidlo jsi si mohl zavolat do 24h od přeuložení vozidla. Pojistka neslouzi jako dalsi parkovaci misto, slouzi pouze k tomu aby sis mohl vozidlo znovu zavolat kdyby ti ho nekdo pred ulozenim znicil.
Do jedne garaze lze ulozit pouze jedno vozidlo

Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.