Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

stížnost na moderátora vrah.x

1
Suvereno
Suvereno Legendární hráč Level 55 6.4.2012 20:58
vrah.kids (x) mě na vyhodil na 15min zato že sem napsal do chatu : vrah.kids Nechápu vo co mu de. Je mi jasné že se z toho nějak vykroutí "pán". Hodněkrát jsem ho viděl jak porad někoho umlčoval.
vrah.kids (x) mě na vyhodil na 15min zato že sem napsal do chatu : vrah.kids
Nechápu vo co mu de. Je mi jasné že se z toho nějak vykroutí "pán". Hodněkrát jsem ho viděl jak porad někoho umlčoval.
Mawerick
Mawerick Level 147 6.4.2012 20:59
Jestli myslis tim umlcovanim treba hrace bwl taks e ani nediv
Jestli myslis tim umlcovanim treba hrace bwl taks e ani nediv
vrah.x
vrah.x Hovorný hráč Level 119 6.4.2012 21:01
Takže,dal jsem ti jednou mute za nadávky,po té co jsi dostal unmute,tak si začel znova.Jediná možnost co mě zrovna napadla,když si mi nadával,tak tě kicknout.A jestli si myslíš že takhle se píše na forum,ničeho s urážkama nedosáhneš.Možná tak banu na webu.Ano,dneska sem rozdal hodně mute,ale všechna právem.Pokud ti vadí nějaký určitý,napiš mi jaký a kdy.Rád ti dodám výtažek z logu.
Takže,dal jsem ti jednou mute za nadávky,po té co jsi dostal unmute,tak si začel znova.Jediná možnost co mě zrovna napadla,když si mi nadával,tak tě kicknout.A jestli si myslíš že takhle se píše na forum,ničeho s urážkama nedosáhneš.Možná tak banu na webu.Ano,dneska sem rozdal hodně mute,ale všechna právem.Pokud ti vadí nějaký určitý,napiš mi jaký a kdy.Rád ti dodám výtažek z logu.
Maark
Maark Legendární hráč Level 66 6.4.2012 21:02
Zkomolil jsi jeho nick a to se bere jako urážení. Kick byl oprávněný, nesmyslná stížnost. V poslední době se skoro každý do vraha naváží. Čím to bude ? Že by závist ? ... Jo to je hnusná věc. Každopádně vrah odvádí svou práci dobře a tohle Vám trpět nebude.
Zkomolil jsi jeho nick a to se bere jako urážení. Kick byl oprávněný, nesmyslná stížnost.
V poslední době se skoro každý do vraha naváží. Čím to bude ? Že by závist ? ... Jo to je hnusná věc.
Každopádně vrah odvádí svou práci dobře a tohle Vám trpět nebude.
martypavel
martypavel Lotr Level 31 6.4.2012 21:06
JJ máš recht Vrah.x je strašnej kid ! Kterej ješte nemá ani občanku...
JJ máš recht Vrah.x je strašnej kid !
Kterej ješte nemá ani občanku...
_]Ma[R]ty[_
JessieJames
JessieJames Level 167 6.4.2012 21:06
Vidim to na cileny utok, kdy je vasim zvykem nadavat do "kidu". Jelikoz jako moderator zastupuje AT na webu a serveru, ma plne pravo zakrocit proti pravidlum, ktere jsou zde stanovene. Pokud mu za ten zakrok v ramci pravidel zacinate nadavat a urazet ho, ma opet pravo zakrocit. Tak to ma bejt, proto tam je. Pokud nekdo porusuje pravidla, bude za to trestan. Jestli se to nekomu zda neadekvatni, muze zde podat stiznost, s dukazy samozrejme. Pokud bude neopodstatnena, dostane trest "stezovatel". Neopodstatnena stiznost. A ty si lecis co jako? No, das si pauzicku, tyhle vykriky do tmy te prejdou, pane dospelej...
Vidim to na cileny utok, kdy je vasim zvykem nadavat do "kidu".

Jelikoz jako moderator zastupuje AT na webu a serveru, ma plne pravo zakrocit proti pravidlum, ktere jsou zde stanovene. Pokud mu za ten zakrok v ramci pravidel zacinate nadavat a urazet ho, ma opet pravo zakrocit.

Hodněkrát jsem ho viděl jak porad někoho umlčoval.
Tak to ma bejt, proto tam je. Pokud nekdo porusuje pravidla, bude za to trestan. Jestli se to nekomu zda neadekvatni, muze zde podat stiznost, s dukazy samozrejme. Pokud bude neopodstatnena, dostane trest "stezovatel".

Neopodstatnena stiznost.

JJ máš recht Vrah.x je strašnej kid !
Kterej ješte nemá ani občanku...
A ty si lecis co jako? No, das si pauzicku, tyhle vykriky do tmy te prejdou, pane dospelej...
cz01doly
cz01doly Level 52 6.4.2012 21:07
Suvereno, ať to je jak to je, ty si příště rozmysli do koho se navážíš a jakým způsobem, nemuselo by to zkončit jen kickem na serveru.. LOCK
Suvereno, ať to je jak to je, ty si příště rozmysli do koho se navážíš a jakým způsobem, nemuselo by to zkončit jen kickem na serveru..

LOCK
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.