Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Technická pomoc s internetem

1 2
Daniel80cz
Daniel80cz Nikdo Vyjímečný Level 21 7.11.2020 15:08
Ahoj mám dost krát problém s netem že mi vypadne takže mě to disconectne ze hry, pořád nemůžu najít příčinu jestli router nebo pc protože když si dám hotspot na mobilu a přes pc se připojím na hotspot tak to nepadá, ale na mobilu mi napadá ani router a na mobilu se můžu v pohodě dívat na přiklad na YT atd...
Ahoj mám dost krát problém s netem že mi vypadne takže mě to disconectne ze hry, pořád nemůžu najít příčinu jestli router nebo pc protože když si dám hotspot na mobilu a přes pc se připojím na hotspot tak to nepadá, ale na mobilu mi napadá ani router a na mobilu se můžu v pohodě dívat na přiklad na YT atd...
by Palacinka
Daniel80cz
Daniel80cz Nikdo Vyjímečný Level 21 7.11.2020 15:27
Jestli by někdo věděl jak to opravit tyhle pády internetu nebo je nějaká aplikace co pozná kde je problem
Jestli by někdo věděl jak to opravit tyhle pády internetu nebo je nějaká aplikace co pozná kde je problem
by Palacinka
Daniel80cz
Daniel80cz Nikdo Vyjímečný Level 21 7.11.2020 15:31
taky jsem zjistil ze se to stane vetšinou jenom když zapnu gta
taky jsem zjistil ze se to stane vetšinou jenom když zapnu gta
by Palacinka
Toby
Toby Level 57 7.11.2020 16:43
Ahoj, používej na úpravu tlačítko editovat. Co se týče dotazu, tak zjisti, jestli máš dostatečnou rychlost od poskytovatele internetu. Tím GTA myslíš WTLS?
Ahoj, používej na úpravu tlačítko editovat. Co se týče dotazu, tak zjisti, jestli máš dostatečnou rychlost od poskytovatele internetu. Tím GTA myslíš WTLS?
Patatim
Patatim Pokročilý hráč Level 56 7.11.2020 16:58
Ahoj Podľa tvojho popisu súdim že hráš cez wi-fi pripojenie, preto odporúčam skúsiť ešte priviesť internet do počítača káblom. Môže to pomôcť zosilniť troška internet.
Ahoj
Podľa tvojho popisu súdim že hráš cez wi-fi pripojenie, preto odporúčam skúsiť ešte priviesť internet do počítača káblom.
Môže to pomôcť zosilniť troška internet.
Daniel80cz
Daniel80cz Nikdo Vyjímečný Level 21 7.11.2020 17:05
Kabel nebudu zkoušet protože kabel na ethernet nemám a protože mám notebook ani nevím jak bych to do pokoje vedl, ani to nemá díru na ethernet kabel zkusil jsem speedtest ten odpovídá 6.06 stahování mb/s a nahrávání 8.52 mb/s Latence je 25ms pingoval na Prague server. A tím GTA myslím wtls
Kabel nebudu zkoušet protože kabel na ethernet nemám a protože mám notebook ani nevím jak bych to do pokoje vedl, ani to nemá díru na ethernet kabel zkusil jsem speedtest ten odpovídá 6.06 stahování mb/s a nahrávání 8.52 mb/s Latence je 25ms pingoval na Prague server. A tím GTA myslím wtls
by Palacinka
AdamONE
AdamONE Administrátor Hrdlořez Level 98 7.11.2020 23:21
Idealni by bylo zkusit to na ten router pichnout kabelem a zkusit jestli to pomuze. Pak budes vedet jestli je problem mezi poskytovatelem a routerem nebo routerem a pocitacem. Takhle se to tezko urcuje. Jak daleko mas router od notebooku?
Idealni by bylo zkusit to na ten router pichnout kabelem a zkusit jestli to pomuze. Pak budes vedet jestli je problem mezi poskytovatelem a routerem nebo routerem a pocitacem. Takhle se to tezko urcuje. Jak daleko mas router od notebooku?
Daniel80cz
Daniel80cz Nikdo Vyjímečný Level 21 7.11.2020 23:53
Koukám že tady někdo nečte co jsem napsal router mám opravdu blízko ale mám notebook viděli jste někdy ethernet port u notebooku :D
Koukám že tady někdo nečte co jsem napsal router mám opravdu blízko ale mám notebook viděli jste někdy ethernet port u notebooku :D
by Palacinka
AdamONE
AdamONE Administrátor Hrdlořez Level 98 8.11.2020 00:00
Asi jsem prehlidl. Moje dva notebooky, ktere jsou letite (12 a 6 let stare), doma normalne napojim na kabel. Co mas za notebook? Snad kazdy tu moznost ma.. //Ok, omlouvam se, koukl jsem na notebook pritelkyne a ten to nema. To je pro me novinka :D
Asi jsem prehlidl. Moje dva notebooky, ktere jsou letite (12 a 6 let stare), doma normalne napojim na kabel. Co mas za notebook? Snad kazdy tu moznost ma..
//Ok, omlouvam se, koukl jsem na notebook pritelkyne a ten to nema. To je pro me novinka :D
Daniel80cz
Daniel80cz Nikdo Vyjímečný Level 21 8.11.2020 00:04
Prostě možnost připojení přes kabel není možná a kdyby jsem se přehlídl nebudu chodíte na půdu která je lehká a ještě se propadnu
Prostě možnost připojení přes kabel není možná a kdyby jsem se přehlídl nebudu chodíte na půdu která je lehká a ještě se propadnu
by Palacinka
1 2
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.