Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Chovani majitele konkurencniho serveru

1 2 3 4 5 6
RuthlessNauTik
RuthlessNauTik Kuplíř Level 77 20.12.2020 12:51
:D Je mu hodně!
:D Je mu hodně!
vocotide?!
Elthei
Elthei Žoldák Level 130 20.12.2020 13:46
Ty vole, no ja tam bydlet, tak rano by nasel auto na spalkach. Klk vubec stoji kola na to auto? By mohl byt dobrej kseft. :D
ze hlukem z toho Camara docela obtezujes sousedy.
Ty vole, no ja tam bydlet, tak rano by nasel auto na spalkach.
Klk vubec stoji kola na to auto? By mohl byt dobrej kseft. :D
DrifTeRMissy
DrifTeRMissy Level 38 20.12.2020 16:20
lol tak to je solidni debilek ten clovek
lol tak to je solidni debilek ten clovek

Každý může být tvůj kamarád, ale nemusí být ten pravý.
Tacudek
Tacudek Nepořádník Level 1 20.12.2020 17:38
no tak dneska mě docela oni zklamali u nich sem měl účet od roku 2018 což uvidíte sami na účtu po screenshotech co sem nahraji .. nemám nic proti žádnému serveru a ani sem nikdy nic neměl. ale zarazilo mě prostě to že když sem se tam zeptal jak je to s tím autem že mi byl deaktivován účet což osobně nechápu jak je toto možné po dvou letech co tam sem mě jen tak deaktivují účet nebo co .. najednou mě to odhlásilo po tom co sem se zeptal. aspoň vidím jak se tam teda chová pan Atomas a no to kolik mu je let tak by měl mít rozum.. místo toho aby vylepšoval server a koupil lepší hosting atd si kupuje auta jako chápu to každej potřebuje žít i já potřebuji peníze ale nevěřím že by tady majitel si za peníze válel šunky někde když je potřeba peníze ze serveru zase investovat do něj. Prosím pěkně za tyto dva dotazy se mi tam nejde přihlásit tak kam jsme to dospěli že za dotaz se dává deaktivace účtu nejenom že v čele andreje babiše se bojíme projevit názor jako občané ale už i tyto praktiky používá pan Atomas.
no tak dneska mě docela oni zklamali u nich sem měl účet od roku 2018 což uvidíte sami na účtu po screenshotech co sem nahraji .. nemám nic proti žádnému serveru a ani sem nikdy nic neměl. ale zarazilo mě prostě to že když sem se tam zeptal jak je to s tím autem že mi byl deaktivován účet což osobně nechápu jak je toto možné po dvou letech co tam sem mě jen tak deaktivují účet nebo co .. najednou mě to odhlásilo po tom co sem se zeptal.

aspoň vidím jak se tam teda chová pan Atomas a no to kolik mu je let tak by měl mít rozum.. místo toho aby vylepšoval server a koupil lepší hosting atd si kupuje auta jako chápu to každej potřebuje žít i já potřebuji peníze ale nevěřím že by tady majitel si za peníze válel šunky někde když je potřeba peníze ze serveru zase investovat do něj.








Prosím pěkně za tyto dva dotazy se mi tam nejde přihlásit tak kam jsme to dospěli že za dotaz se dává deaktivace účtu nejenom že v čele andreje babiše se bojíme projevit názor jako občané ale už i tyto praktiky používá pan Atomas.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.12.2020 17:45
No to vis, tenhle dotaz je asi dost neprijemny. ATomas by musel vymyslet narychlo dalsi lzi, protoze zrejme necekal, jak snadno pujde jeho lez o pujcenem Camaru na tyden vyvratit. Na to, ze si hrajou, jak u nich vladne svoboda slova, tak je to ruseni uctu dost caste. Nejsi prvni, kdo o tom pise, ze mu tam bezduvodne zmenili heslo, protoze zrejme nechteji, aby to vypadalo jako ban.
No to vis, tenhle dotaz je asi dost neprijemny. ATomas by musel vymyslet narychlo dalsi lzi, protoze zrejme necekal, jak snadno pujde jeho lez o pujcenem Camaru na tyden vyvratit.

Na to, ze si hrajou, jak u nich vladne svoboda slova, tak je to ruseni uctu dost caste. Nejsi prvni, kdo o tom pise, ze mu tam bezduvodne zmenili heslo, protoze zrejme nechteji, aby to vypadalo jako ban.
DrifTeRMissy
DrifTeRMissy Level 38 20.12.2020 18:04
tak tedka s tebou soucitim, a zaroven umiram smichy. :D Ten clovek by potreboval fakt lekarskou pomoc :D
tak tedka s tebou soucitim, a zaroven umiram smichy. :D

Ten clovek by potreboval fakt lekarskou pomoc :D
Každý může být tvůj kamarád, ale nemusí být ten pravý.
Nox1
Nox1 Epický hráč Level 129 20.12.2020 18:07
Nechápu jak se může dospělý člověk takhle chovat, asi má moc velký problém, že u něj hraje málo hráčů. Přitom je to pay to win, nesmyslné ceny "kreditů". Chceš mít víc? Musíš víc platit.
Nechápu jak se může dospělý člověk takhle chovat, asi má moc velký problém, že u něj hraje málo hráčů. Přitom je to pay to win, nesmyslné ceny "kreditů". Chceš mít víc? Musíš víc platit.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.12.2020 18:16
A to v minulosti nekolikrat tvrdil, jak jeho server nema dost penez na provoz, ze pokud si hraci nebudou kupovat premium ucty, tak server skonci. Jeste pred pul rokem tvrdil, ze server musi dotovat z vlastni kapsy. Je to celkem ubohe vydirani hracu.
A to v minulosti nekolikrat tvrdil, jak jeho server nema dost penez na provoz, ze pokud si hraci nebudou kupovat premium ucty, tak server skonci. Jeste pred pul rokem tvrdil, ze server musi dotovat z vlastni kapsy. Je to celkem ubohe vydirani hracu.
DrifTeRMissy
DrifTeRMissy Level 38 20.12.2020 18:18
ono je true, ze si muze za ty penize tez neco koupit :D ale nechapu spis to, proc si nekoupi neco levnejsiho, a zaplatil tu DDoS ochranu. To ze je to debil vi kazdej, ale ze az takovej :D
ono je true, ze si muze za ty penize tez neco koupit :D ale nechapu spis to, proc si nekoupi neco levnejsiho, a zaplatil tu DDoS ochranu. To ze je to debil vi kazdej, ale ze az takovej :D
Každý může být tvůj kamarád, ale nemusí být ten pravý.
Elthei
Elthei Žoldák Level 130 20.12.2020 18:25
To mas tak, jako 15ti leti pubertaci. Dostanou kapesny, a misto aby si koupili svacinu, tak si koupi cigarety nebo pivo, aby vypadali, ze na to maj. Tak samo je to u Andrejkovice. Ten si za penize ze serveru koupil Camaro, misto DDoS ochrany, nebo aby to celkove cpal do serveru. Zkratka, psychicky je jeste maly pubertak, ktery musi mit neco, cim by zablejskal na okoli, no, v jeho pripade zaturoval na okoli.
ono je true, ze si muze za ty penize tez neco koupit :D ale nechapu spis to, proc si nekoupi neco levnejsiho, a zaplatil tu DDoS ochranu. To ze je to debil vi kazdej, ale ze az takovej :D
To mas tak, jako 15ti leti pubertaci. Dostanou kapesny, a misto aby si koupili svacinu, tak si koupi cigarety nebo pivo, aby vypadali, ze na to maj.

Tak samo je to u Andrejkovice. Ten si za penize ze serveru koupil Camaro, misto DDoS ochrany, nebo aby to celkove cpal do serveru.

Zkratka, psychicky je jeste maly pubertak, ktery musi mit neco, cim by zablejskal na okoli, no, v jeho pripade zaturoval na okoli.
1 2 3 4 5 6
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.