Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Stratilo sa my vozidlo Securicar :(

1
FireKing
FireKing Level 27 30.12.2020 16:35
Hladal som vsade a nenasiel /savedvihicles,mors mutual,/locatecar,...atd.Pls pomozte niekdo :(
Hladal som vsade a nenasiel /savedvihicles,mors mutual,/locatecar,...atd.Pls pomozte niekdo :(
Fire
Jirce49
Jirce49 Kmotr Level 154 30.12.2020 16:46
Ahoj, jak jsi sám psal na serveru vozidlo sis neuložil během 24 hod, kdy jsi ho měl pojištěné a tím pádem zmizelo. Jelikož jednáš máš nahráno málo hodin, tak ti výjimečně pošlu náhradu $193.200.
Ahoj,
jak jsi sám psal na serveru
30.12.2020 14:19:55 [chat] [broke]FireKing]: takze pred 3 dnami som si kupil auto securicar a zabudol som si ho ulozit a teraz neviem kde je mate pre mna niake riesenie pls
vozidlo sis neuložil během 24 hod, kdy jsi ho měl pojištěné a tím pádem zmizelo.

Jelikož jednáš máš nahráno málo hodin, tak ti výjimečně pošlu náhradu $193.200.
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
Patatim
Patatim Pokročilý hráč Level 56 30.12.2020 16:47
Ahoj, uložil si si vozidlo do garáže ? Lebo ak ho nemáš v /ulozenavozidla, tak pravdepodobne ho nemáš úložné. Čo sa týka poistenia mors mutual insurance, tak vozidlo máš v ňom poistenie len 24hod. alebo pokiaľ nekupiš iné auto. V žiadnom prípade to neslúži ako ,, náhrada garáž Príkaz /locatecar slúži len na nájdenie vozidlá na ulici, nie tvojho osobného vozidla.
Ahoj, uložil si si vozidlo do garáže ?
Lebo ak ho nemáš v /ulozenavozidla, tak pravdepodobne ho nemáš úložné.
Čo sa týka poistenia mors mutual insurance, tak vozidlo máš v ňom poistenie len 24hod. alebo pokiaľ nekupiš iné auto. V žiadnom prípade to neslúži ako ,, náhrada garáž
Príkaz /locatecar slúži len na nájdenie vozidlá na ulici, nie tvojho osobného vozidla.
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.