Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Chyba

1 2 3
martypavel
martypavel Scalawag Level 31 07/09/2011 04:24 PM
jo
Skusal si rozne zdroje?

jo
_]Ma[R]ty[_
Dan.Ch
Dan.Ch Level 26 07/09/2011 10:37 PM
CRC cyklic redundary control což je kontrola dat pomocí výpočtu což znamená že je nějaká chyba v tomto souboru doporučuji zkusit toto http://download.cnet.com/Cyclic-Redundancy-Check-Control/3000-2070_4-10078265.html nebo sehnat jinde tvojí hru jestli to máš na nějakém mediu tak může být špatné nebo špatná mechanika pokuď to máš v iso tak je ten soubor v nepořádku pokuď to máš z různých zdrojů může být chyna klidně ve windows ale pozor může být taky špatná komunikace mezi hdd a řadiem nebo ramkou a chipsetem měl jsem jednou to samé z pc kopíroval film crc instaloval crc,,, vyřešili to drivery na desku a na vše
CRC cyklic redundary control což je kontrola dat pomocí výpočtu což znamená že je nějaká chyba v tomto souboru
doporučuji zkusit toto download.cnet.com/Cyclic-Redundancy-Check-Control/3000-2070_4-10078265.html
nebo sehnat jinde tvojí hru jestli to máš na nějakém mediu tak může být špatné nebo špatná mechanika pokuď to máš v iso tak je ten soubor v nepořádku pokuď to máš z různých zdrojů může být chyna klidně ve windows ale pozor může být taky špatná komunikace mezi hdd a řadiem nebo ramkou a chipsetem
měl jsem jednou to samé z pc kopíroval film crc instaloval crc,,, vyřešili to drivery na desku a na vše

https://dan-gamesman.blogspot.com/p/gta-multiplayercz.html
715smoke
715smoke Nobody Special Level 7 08/09/2011 04:28 PM
daj mi skype a ja ti poslem isntalaciu a to ti pojde urcite :)
daj mi skype a ja ti poslem isntalaciu a to ti pojde urcite :)
https://www.youtube.com/user/JeanWTLS lukinqe sa rad hra z ohnom :D môj nick Jean
martypavel
martypavel Scalawag Level 31 08/09/2011 08:34 PM
Tady máš martypavel6 ;)
daj mi skype a ja ti poslem isntalaciu a to ti pojde urcite :)

Tady máš martypavel6 ;)
_]Ma[R]ty[_
Sarasate
Sarasate Scam Artist Level 55 10/09/2011 06:37 PM
Disk je originální, virtuální nebo kopírovaný?
Disk je originální, virtuální nebo kopírovaný?
martypavel
martypavel Scalawag Level 31 10/09/2011 08:15 PM
jako ta hra na CD ?
Disk je originální, virtuální nebo kopírovaný?

jako ta hra na CD ?
_]Ma[R]ty[_
g4llardo
g4llardo Don Level 136 10/09/2011 08:19 PM
Ano pokud ji nemáš staženou.
Ano pokud ji nemáš staženou.
Cheater zůstane cheatrem
martypavel
martypavel Scalawag Level 31 12/09/2011 09:58 PM
Ano mám jí staženou stahoval sem to GTA už 3x zkoušel sem i jíný CD ale pořád tohle. Windows sem taky už přeinstalovával. To bude něco s Hardwarem.
Ano mám jí staženou stahoval sem to GTA už 3x zkoušel sem i jíný CD ale pořád tohle. Windows sem taky už přeinstalovával. To bude něco s Hardwarem.
_]Ma[R]ty[_
Lu1g1
Lu1g1 Level 13 13/09/2011 12:09 AM
Ak si to napaloval, tak to nenapaluj, poprípade skús nainštalovať rovno v pc. Nwm odkial si to sťahoval, ale rozhodne by bol najlepší nápad to stiahnuť ako torrent, nech to máš pekne pokope všetko. Alebo skús požičať od kamoša, túto hru má vela ludí.
Ak si to napaloval, tak to nenapaluj, poprípade skús nainštalovať rovno v pc. Nwm odkial si to sťahoval, ale rozhodne by bol najlepší nápad to stiahnuť ako torrent, nech to máš pekne pokope všetko. Alebo skús požičať od kamoša, túto hru má vela ludí.
martypavel
martypavel Scalawag Level 31 13/09/2011 09:01 PM
Zkoušel sem instalovat přímo z pc a přes torrent stahuju normálně.
Zkoušel sem instalovat přímo z pc a přes torrent stahuju normálně.
_]Ma[R]ty[_
1 2 3
This topic has been locked due to inactivity.