Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

platba

1 2
Feliciaster
Feliciaster Legendary player Level 54 23/01/2019 10:55 AM
čas:10:10 koupoval sem: sandking kola switch brnenie100 a neprustrelky.všechno som delal co mi tam psalo.utratil sem 5eura a 20centov. nič mi neprišlo na wtls ani na sms že sem neco koupil. pls pomožte mi :(
čas:10:10
koupoval sem: sandking kola switch brnenie100 a neprustrelky.všechno som delal co mi tam psalo.utratil sem 5eura a 20centov. nič mi neprišlo na wtls ani na sms že sem neco koupil. pls pomožte mi :(
Psychedelic
Psychedelic Level 59 23/01/2019 11:06 AM
Ahoj, při tvé platbě je nutné odeslat 2 SMS, postupoval si přesně podle návodu a odeslal si obě SMSky?
čas:10:10 koupoval sem: sandking kola switch brnenie100 a neprustrelky.všechno som delal co mi tam psalo.utratil sem 5eura a 20centov. nič mi neprišlo na wtls ani na sms že sem neco koupil. pls pomožte mi :(

Ahoj, při tvé platbě je nutné odeslat 2 SMS, postupoval si přesně podle návodu a odeslal si obě SMSky?

Peroxid
Peroxid Gambler Level 48 23/01/2019 11:19 AM
Ahoj ak si ja dám všetky predmety čo si si kupoval do herného obchodu výjde mi to na 3 sms https://ctrlv.cz/0koc Pro hráče ze Slovenska: Pošlete 3 SMS ve tvaru shop tvoj_nick na telefonní číslo 7604 1 SMS ve tvaru shop tvoj_nick na telefonní číslo 7601 Máš dostatok kreditu? alebo nemáš bonusovy kredit?
Ahoj ak si ja dám všetky predmety čo si si kupoval do herného obchodu výjde mi to na 3 sms ctrlv.cz/0koc
Pro hráče ze Slovenska: Pošlete 3 SMS ve tvaru shop tvoj_nick na telefonní číslo 7604
1 SMS ve tvaru shop tvoj_nick na telefonní číslo 7601

Máš dostatok kreditu? alebo nemáš bonusovy kredit?
Psychedelic
Psychedelic Level 59 23/01/2019 11:25 AM
Ono jak se dívám, tak všude píšeš jiné položky, ve hře si mi psal switch a brnění, v jednom topicu máš navíc sanding a zde máš další položku navíc. Ideálně vlož do košíku přesně to co si kupoval a koukni se ještě jednou na postup, který ti to vypíše.
Ono jak se dívám, tak všude píšeš jiné položky, ve hře si mi psal switch a brnění, v jednom topicu máš navíc sanding a zde máš další položku navíc. Ideálně vlož do košíku přesně to co si kupoval a koukni se ještě jednou na postup, který ti to vypíše.
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 23/01/2019 11:33 AM
SMS jsi poslal, ale ani jedna z tech SMS nebyla zaplacena. Pri platba ze Slovenska posilas SMS za normalni cenu a zpoplatnena je az ta SMS, ktera ti prijde zpet. Tobe ani jedna z tech zpetnych SMS neprisla. Vetsinou to je zpusobene kvuli nedostatku kreditu.
SMS jsi poslal, ale ani jedna z tech SMS nebyla zaplacena. Pri platba ze Slovenska posilas SMS za normalni cenu a zpoplatnena je az ta SMS, ktera ti prijde zpet. Tobe ani jedna z tech zpetnych SMS neprisla. Vetsinou to je zpusobene kvuli nedostatku kreditu.
Feliciaster
Feliciaster Legendary player Level 54 23/01/2019 12:14 PM
ved som isiel podle navodu
ved som isiel podle navodu
Feliciaster
Feliciaster Legendary player Level 54 23/01/2019 12:15 PM
som mal na kredite 9eur a stalo ma to 5eir a 20centov
som mal na kredite 9eur a stalo ma to 5eir a 20centov
Feliciaster
Feliciaster Legendary player Level 54 23/01/2019 12:16 PM
5eur a 20centov
5eur a 20centov
Amas
Amas Level 124 23/01/2019 12:45 PM
Používej EDIT!
Používej EDIT!
Psychedelic
Psychedelic Level 59 23/01/2019 12:48 PM
Používej prosím tlačítko editovat, ať tu nevzniká zbytečný spam. Jak ti psal niCe, SMS si odeslal správně, ale nebyli zaplacené. Koukni se na stav kreditu, pravděpodobně si zaplatil jen standardní SMS, ne tu zpoplatněnou. Nedostal si třeba nějaký kredit navíc za dobití takzvaný bonusový kredit?
Používej prosím tlačítko editovat, ať tu nevzniká zbytečný spam. Jak ti psal niCe, SMS si odeslal správně, ale nebyli zaplacené. Koukni se na stav kreditu, pravděpodobně si zaplatil jen standardní SMS, ne tu zpoplatněnou. Nedostal si třeba nějaký kredit navíc za dobití takzvaný bonusový kredit?
1 2
This topic has been locked due to inactivity.