Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 1558 1559 1560 1561 1562... 2531
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 336 27/01/2017 03:34 PM
V tom pripade se musis smirit s tim, ze pro tebe ten job bude o neco narocnejsi.
V tom pripade se musis smirit s tim, ze pro tebe ten job bude o neco narocnejsi.
Nxs
Nxs Don Level 143 27/01/2017 03:36 PM
Já ho beztak nedělám, koupil jsem si u něj 100ZK jen kvůli nemovce, takže mě to nějak nevadí, jen mě to napadlo jako vylepšení.
Já ho beztak nedělám, koupil jsem si u něj 100ZK jen kvůli nemovce, takže mě to nějak nevadí, jen mě to napadlo jako vylepšení.
S1: _nM]NxS. // S2: Nxs. // S3: Nxs. // S4: Nxs. // FiveM: Nxs
Nevíš si s něčím rady?
Užitečné návody od Nexuse | Soukromá zpráva
Duffys
Duffys Gambler Level 53 27/01/2017 04:17 PM
Měl bych takový návrch Když napíšete /cops Tak se vám zobrazí policie na serveru i jejich ZK A ocenil bych kdyby se u /zdravotnici ukazovaly taky ZK
Měl bych takový návrch Když napíšete /cops Tak se vám zobrazí policie na serveru i jejich ZK
A ocenil bych kdyby se u /zdravotnici ukazovaly taky ZK
BlackTwoOo
BlackTwoOo Kingpin Level 141 27/01/2017 11:24 PM
Bylo by fajn kdyby se pořadí v kulečníku neřídilo podle toho kdo se kolikátý připojil a nebo kdo to zakládal, zkrátka, aby pořadí bylo náhodně.
Bylo by fajn kdyby se pořadí v kulečníku neřídilo podle toho kdo se kolikátý připojil a nebo kdo to zakládal, zkrátka, aby pořadí bylo náhodně.
RA7ANT
RA7ANT Headhunter Level 79 27/01/2017 11:26 PM
+ aj k basketbalu
bylo by fajn kdyby se pořadí v kulečníku neřídilo podle toho kdo se kolikátý připojil a nebo kdo to zakládal, zkrátka, aby pořadí bylo náhodně. + aj k basketbalu
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 336 27/01/2017 11:30 PM
To udelat nejde, protoze server predem nevi, kolik lidi se pripoji.
To udelat nejde, protoze server predem nevi, kolik lidi se pripoji.
BlackTwoOo
BlackTwoOo Kingpin Level 141 28/01/2017 12:12 AM
Tak kdyby bylo něco jako READY (jako dříve u seskoku) a až by byli všichni připojení hráči ready, tak by to z těch hráčů náhodně určilo pořadí...
Tak kdyby bylo něco jako READY (jako dříve u seskoku) a až by byli všichni připojení hráči ready, tak by to z těch hráčů náhodně určilo pořadí...
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 122 28/01/2017 01:38 PM
Aby miny s detekcí pohybu tolik neubíraly. Když mám vozidlo s brněním tak aby se při nájezdu na jednu bombu hned nezničilo (https://www.youtube.com/watch?v=c3i9DQpDdQk). Potom aby závody fungovaly tak aby se ostatní nesrážely (jak to bylo na některých eventech),prostě mohly projíždět mezi sebou. Závod by pak byl o jízdních zkušenostech a ne o tom kdo do koho narazí nebo kdo dá komu co do cesty.
Aby miny s detekcí pohybu tolik neubíraly. Když mám vozidlo s brněním tak aby se při nájezdu na jednu bombu hned nezničilo (www.youtube.com/watch?v=c3i9DQpDdQk).
Potom aby závody fungovaly tak aby se ostatní nesrážely (jak to bylo na některých eventech),prostě mohly projíždět mezi sebou. Závod by pak byl o jízdních zkušenostech a ne o tom kdo do koho narazí nebo kdo dá komu co do cesty.
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
hkPaintTraverse
hkPaintTraverse Level 54 28/01/2017 03:50 PM
Ale 1 bomba ti to neznici.
Aby miny s detekcí pohybu tolik neubíraly. Když mám vozidlo s brněním tak aby se při nájezdu na jednu bombu hned nezničilo (https://www.youtube.com/watch?v=c3i9DQpDdQk).
Ale 1 bomba ti to neznici.
Brox
Brox Scam Artist Level 58 28/01/2017 03:51 PM
neasi :D
Ale 1 bomba ti to neznici. neasi :D

DOPE
1... 1558 1559 1560 1561 1562... 2531