Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Dotaz

1
PatriCk
PatriCk Upstanding Citizen Level 35 11/12/2011 01:52 PM
Chci se zeptat proč se nemůžu připojit na server nick v klientu mám správný . Vždy když se připojím začínám od začátku na letišti.prosím o vysvětlení děkuji :)
Chci se zeptat proč se nemůžu připojit na server nick v klientu mám správný . Vždy když se připojím začínám od začátku na letišti.prosím o vysvětlení děkuji :)
Skoda
Skoda Level 41 11/12/2011 02:00 PM
Začínáš úplně vše odznova..? I statistiky..?
Začínáš úplně vše odznova..? I statistiky..?
TheCZech
TheCZech Level 25 11/12/2011 02:02 PM
Stalo se mi již to samé.. Koplo mě to a po logu jsem byl u letiště s jiným skinem (drogový dealer-bílá mikina). Někdy se skinem s čeervenými kelhoty a kloboukem.. Ale spíše se mi stává, že vylezu z obchodu a objevím se u letiště LS.. To samé při cestě letadlem do jakéhokoliv města.. Objevím se rovnou tam ,kde se registrují noví hráči.. Né tam ,kde jsem po přistání.
Stalo se mi již to samé.. Koplo mě to a po logu jsem byl u letiště s jiným skinem (drogový dealer-bílá mikina).
Někdy se skinem s čeervenými kelhoty a kloboukem..

Ale spíše se mi stává, že vylezu z obchodu a objevím se u letiště LS.. To samé při cestě letadlem do jakéhokoliv města.. Objevím se rovnou tam ,kde se registrují noví hráči.. Né tam ,kde jsem po přistání.
KoPeSs
KoPeSs Legendary player Level 63 11/12/2011 02:06 PM
Jelikož ses přejmenovával nevím jestli si do clienta napsal správně nový nick. Stačí napsat čárku jinam nebo Velikost písma apod. A když si se přejmenoval a než si odešel ze hry nick YouJiZz ti fungoval normálně ?
Jelikož ses přejmenovával nevím jestli si do clienta napsal správně nový nick. Stačí napsat čárku jinam nebo Velikost písma apod. A když si se přejmenoval a než si odešel ze hry nick YouJiZz ti fungoval normálně ?
BlackTwoOo
BlackTwoOo Kingpin Level 141 11/12/2011 02:06 PM
Od kdy se ti to stává ? A kde jinde než u terminálu letiště by ses chtěl objevit ?
Od kdy se ti to stává ?

To samé při cestě letadlem do jakéhokoliv města.. Objevím se rovnou tam ,kde se registrují noví hráči.. Né tam ,kde jsem po přistání.

A kde jinde než u terminálu letiště by ses chtěl objevit ?
PatriCk
PatriCk Upstanding Citizen Level 35 11/12/2011 02:07 PM
NO já si dnes změnil nick normal jsem hrál odpojil jsem se a zas hrál na chvíli sem vypl počítč nebyl jsem tu a teď se chci připojit a prostě jedu vše uplně od začátku
NO já si dnes změnil nick normal jsem hrál odpojil jsem se a zas hrál na chvíli sem vypl počítč nebyl jsem tu a teď se chci připojit a prostě jedu vše uplně od začátku
KoPeSs
KoPeSs Legendary player Level 63 11/12/2011 02:11 PM
Aha takhle. Tak do toho s hráčů nikdo nevidí. Musíš počkat na niCeho.
NO já si dnes změnil nick normal jsem hrál odpojil jsem se a zas hrál na chvíli sem vypl počítč nebyl jsem tu a teď se chci připojit a prostě jedu vše uplně od začátku
Aha takhle. Tak do toho s hráčů nikdo nevidí. Musíš počkat na niCeho.
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 11/12/2011 02:16 PM
Podivej se, jestli mas spravne nastavene jmeno i v hernim klientu (=seznam serveru). Mel bys tam mit jmeno YouJizZ, pokud mas PatriCk., tak si to jmeno prepis.
Podivej se, jestli mas spravne nastavene jmeno i v hernim klientu (=seznam serveru). Mel bys tam mit jmeno YouJizZ, pokud mas PatriCk., tak si to jmeno prepis.
PatriCk
PatriCk Upstanding Citizen Level 35 11/12/2011 02:23 PM
aha tak se omlouvám moje chyba :-D děkuju moc psal jsem YoujizZ
aha tak se omlouvám moje chyba :-D děkuju moc psal jsem YoujizZ
1
This topic has been locked due to inactivity.