Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

CommentsKomentáře k updatům na SA-MP

1... 171 172 173 174 175... 309
Dzohny
Dzohny Advanced player Level 90 22/10/2016 09:25 AM
Celkem good ale jedna věc je přímo katastrofa. Takže já jako solo hráč dělám 25 dní vkuse ukoly abych pak měl 100k a nakonec se přidá toto a mužu jet znova dokud mi to zase tenhle podělanej ukol nepřeruší :(
Celkem good ale jedna věc je přímo katastrofa.
- Denni ukoly: Vykrast 10 obchodu s ostatnimi hraci, Vykrast 10 domu s ostatnimi hraci, Ziskat 10 zkusenosti vymahace s ostatnimi hraci, Ziskat 10 zkusenosti drogoveho kuryra s ostatnimi hraci

Takže já jako solo hráč dělám 25 dní vkuse ukoly abych pak měl 100k a nakonec se přidá toto a mužu jet znova dokud mi to zase tenhle podělanej ukol nepřeruší :(
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 22/10/2016 09:27 AM
Proc by ti to mel prerusit? Vsak nemuze byt tezke se s nekym domluvit, ne?
Proc by ti to mel prerusit? Vsak nemuze byt tezke se s nekym domluvit, ne?
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 22/10/2016 10:00 AM
S tím teleportováním/minihry to je myslím dobrý nápad. Akorát když si představím situaci že náháním kriminálníky kterí mi někde v ..... roztřílí auto a já musím všude šlapat pěšky, jelikož nechci dávat /kill kvůli velkému počtu zbraní, tak by se hodil nějáký příkaz na vyhledání nejbližšího vozidla. Abych neběžel na západ dvacet minut a nejblizší vozidlo by bylo 2 na východ. Např.: /nejblizsivozidlo /nv
S tím teleportováním/minihry to je myslím dobrý nápad. Akorát když si představím situaci že náháním kriminálníky kterí mi někde v ..... roztřílí auto a já musím všude šlapat pěšky, jelikož nechci dávat /kill kvůli velkému počtu zbraní, tak by se hodil nějáký příkaz na vyhledání nejbližšího vozidla. Abych neběžel na západ dvacet minut a nejblizší vozidlo by bylo 2 na východ.

Např.: /nejblizsivozidlo /nv
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
VIPklada
VIPklada Level 107 22/10/2016 11:36 AM
Jaj, však maš ruce ne? Tak někomu napiš. Je to jen o komunikaci.
Takže já jako solo hráč dělám 25 dní vkuse ukoly abych pak měl 100k a nakonec se přidá toto a mužu jet znova dokud mi to zase tenhle podělanej ukol nepřeruší :(
Jaj, však maš ruce ne? Tak někomu napiš. Je to jen o komunikaci.
Dzohny
Dzohny Advanced player Level 90 22/10/2016 11:53 AM
Komunikace s hráčema na wtls :D Tak to už mi přijde mnohem lepší si rovnou pokecat s rusákama na Dustech 2. Taky melou sračky a hrát se s nima nedá...
Jaj, však maš ruce ne? Tak někomu napiš. Je to jen o komunikaci.

Komunikace s hráčema na wtls :D Tak to už mi přijde mnohem lepší si rovnou pokecat s rusákama na Dustech 2. Taky melou sračky a hrát se s nima nedá...
Fenrir
Fenrir Epic player Level 139 11/11/2016 05:29 PM
Moc hezký update s jídelnama
Moc hezký update s jídelnama
Třikrát prokletí slabí, jejichž nejistota z nich činí otroky........
MrFreekill
MrFreekill Kingpin Level 96 15/11/2016 03:20 PM
Super update, ten kamioňák a pašerák moc nevydělávali, teď je to na cestu tam a zpátky dostačující.
- Zmeneny odmeny u jobu: Zmrzlinar, Prodejce hotdogu, Paserak, Ridic kamionu
Super update, ten kamioňák a pašerák moc nevydělávali, teď je to na cestu tam a zpátky dostačující.
panMatika
panMatika Legendary player Level 50 15/11/2016 05:58 PM
Ahoj neví někdo kde ta plošina je (konkrétně), ať hledám jak hledám nemůžu jí najít.
- Na budovu v centru Los Santos (vedle budovy s vytahem) byla pridana plosina na myti oken, kterou se muzete svezt nahoru
Ahoj neví někdo kde ta plošina je (konkrétně), ať hledám jak hledám nemůžu jí najít.
emibure
emibure Level 120 16/11/2016 07:03 AM
Skvělé, prostě super :)
- Za pouziti /piss v blizkosti policie ziskate jednu hvezdicku hledanosti za zlocin obscenni chovani na verejnosti
- V Ammu Nation nyni muzete zakoupit nuz. Nozem muzete podrezat krk hraci, pokud pouzijete prikazem /nuz, /inventar nebo pomoci ryhcle akce. Nuz vam zustane i po zabiti.

Skvělé, prostě super :)
Haine
Haine Level 189 16/11/2016 07:16 AM
Ten nůž je taky super :)
Ten nůž je taky super :)
1... 171 172 173 174 175... 309