Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

CommentsKomentáře k updatům na SA-MP

1... 263 264 265 266 267... 309
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 25/01/2019 03:29 PM
Tak jdi klidne bezduvodne zabijet hrace na zacinajici servery s 6 hraci, mne tak nejak chybet nebudes.
Tak jdi klidne bezduvodne zabijet hrace na zacinajici servery s 6 hraci, mne tak nejak chybet nebudes.
Jappi1
Jappi1 Legendary player Level 116 25/01/2019 03:35 PM
Nechápem prečo sa všetci na tento nový update sťažujete, mne sa osobne ten update páči aspoň majú nejakú šancu si zahrať hráči bez toho, aby ich niekto bezdôvodne zabíjal
Nechápem prečo sa všetci na tento nový update sťažujete, mne sa osobne ten update páči aspoň majú nejakú šancu si zahrať hráči bez toho, aby ich niekto bezdôvodne zabíjal
Psychedelic
Psychedelic Level 59 25/01/2019 03:36 PM
Proč by mělo být GTA hlavně o zabíjení? Já třeba nemám potřebu někoho zabíjet, mám furt psych. stav na nule, GTA je pro mě hlavně o hazardu a chatu. Každý hráč hraje GTA z jiných důvodů a pro vás, které baví hlavně zabíjení jsou na severu gangy, DM a spousta dalších věcí kde se můžete vyřádit. Není přece jediný důvod narušovat hru hráčům, které nebaví přestřelky a dělají si v klidu joby, mise, závody apod.. A pokud někomu omylem ubereš 100 hp, jak tu píše nějaký expert, tak máš možnost navštívit Ivory mental clinic. 50 hodin na snížení psych. stavu budou čekat jen ti co úmyslně a bezdůvodně zabijí hráče a kazí jim hru, takže trest je podle mě adekvátní.
to si docela protiřečíš hl. Že si minule nadával hráči na to že gta je o zabíjení a najednou toto? Jakože děláš fakt dobrou vizitku serveru, začínám si myslet že i začínající servery s 6hráči jsou na tom lépe než wtls

Proč by mělo být GTA hlavně o zabíjení? Já třeba nemám potřebu někoho zabíjet, mám furt psych. stav na nule, GTA je pro mě hlavně o hazardu a chatu. Každý hráč hraje GTA z jiných důvodů a pro vás, které baví hlavně zabíjení jsou na severu gangy, DM a spousta dalších věcí kde se můžete vyřádit. Není přece jediný důvod narušovat hru hráčům, které nebaví přestřelky a dělají si v klidu joby, mise, závody apod..

A pokud někomu omylem ubereš 100 hp, jak tu píše nějaký expert, tak máš možnost navštívit Ivory mental clinic. 50 hodin na snížení psych. stavu budou čekat jen ti co úmyslně a bezdůvodně zabijí hráče a kazí jim hru, takže trest je podle mě adekvátní.
TheLastGrimm
TheLastGrimm Legendary player Level 96 25/01/2019 04:10 PM
to uz rovnou muze byt S1 jak S4 :D podle me to co bylo tedka s tema jobama a minihrama bylo tak akorat ale tohle uz je fakt moc ... nebo aspon zrusit to ze s psych. stavem nemuzu delat cajta
to uz rovnou muze byt S1 jak S4 :D podle me to co bylo tedka s tema jobama a minihrama bylo tak akorat ale tohle uz je fakt moc ... nebo aspon zrusit to ze s psych. stavem nemuzu delat cajta
Peroxid
Peroxid Gambler Level 48 25/01/2019 04:49 PM
Chod si kludne zahrať na začínajúci server kde máš 1% s toho všetkého čo obsahujú servery WTLS. Každý máte možnosti na servery hrať slušne a mať nízky psychický stav alebo zabíjať jak zmyslov zbavený a mať vysoký psychický stav. Myslím že tento update je velmi dobrý pretože ked zistíš kolko musíš čakať kým ti klesne psychický stav tak si nabudúce rozmyslíš či ešte niekoho bezdôvodne zabiješ alebo nie.
to si docela protiřečíš hl. Že si minule nadával hráči na to že gta je o zabíjení a najednou toto? Jakože děláš fakt dobrou vizitku serveru, začínám si myslet že i začínající servery s 6hráči jsou na tom lépe než wtls


Chod si kludne zahrať na začínajúci server kde máš 1% s toho všetkého čo obsahujú servery WTLS.

Každý máte možnosti na servery hrať slušne a mať nízky psychický stav alebo zabíjať jak zmyslov zbavený a mať vysoký psychický stav. Myslím že tento update je velmi dobrý pretože ked zistíš kolko musíš čakať kým ti klesne psychický stav tak si nabudúce rozmyslíš či ešte niekoho bezdôvodne zabiješ alebo nie.
AdamDelta
AdamDelta Scam Artist Level 31 25/01/2019 04:53 PM
Ale copak, milé děti ? To je dost na houby, že ted asi nebudete moci zabít 5 nevinných hráčů během jedné minuty, co ? :D A chtěl bych poděkovat niCemu za tento update, konečně nějaká rána těm, okole kterých se někdo jen mihne, a hned tasí minigun ;-)
Ale copak, milé děti ? To je dost na houby, že ted asi nebudete moci zabít 5 nevinných hráčů během jedné minuty, co ? :D
A chtěl bych poděkovat niCemu za tento update, konečně nějaká rána těm, okole kterých se někdo jen mihne, a hned tasí minigun ;-)
AdamDelta, player since 2k17
N1ghtCor3
N1ghtCor3 Nobody Special Level 59 25/01/2019 05:36 PM
někdo hraje rád i s max. psych. stavem takže smůla :)
Ale copak, milé děti ? To je dost na houby, že ted asi nebudete moci zabít 5 nevinných hráčů během jedné minuty, co ? :D A chtěl bych poděkovat niCemu za tento update, konečně nějaká rána těm, okole kterých se někdo jen mihne, a hned tasí minigun ;-)
někdo hraje rád i s max. psych. stavem takže smůla :)
Mawerick
Mawerick Level 147 25/01/2019 05:40 PM
A me je to uplne jedno jak to je :D Kdyz me nekdo bezduvodne zabije, tak se jen pobavim nad tim a hraju dal....
A me je to uplne jedno jak to je :D Kdyz me nekdo bezduvodne zabije, tak se jen pobavim nad tim a hraju dal....
Nxs
Nxs Don Level 140 25/01/2019 05:43 PM
Já dávám /zvyraznit už
A me je to uplne jedno jak to je :D Kdyz me nekdo bezduvodne zabije, tak se jen pobavim nad tim a hraju dal....
Já dávám /zvyraznit už
AdamDelta
AdamDelta Scam Artist Level 31 25/01/2019 05:46 PM
Tak potom nevim, na co si stěžuješ, "chytráku"
někdo hraje rád i s max. psych. stavem takže smůla :)

Tak potom nevim, na co si stěžuješ, "chytráku"
AdamDelta, player since 2k17
1... 263 264 265 266 267... 309