Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Nove webove stranky!

1 2 3
supracek
supracek Level 45 26/10/2023 04:52 PM
Myslím Nice že je to dost nepřehledné a největší problém vidím v tom že blogy tímhle zaniknou protože jsou schované v rubrice komunita už předtím byl problém že to lidé skoro nečetly a teď budou úplně mrtvé jinak Nox +1
Myslím Nice že je to dost nepřehledné a největší problém vidím v tom že blogy tímhle zaniknou protože jsou schované v rubrice komunita už předtím byl problém že to lidé skoro nečetly a teď budou úplně mrtvé jinak Nox +1
niCe niCe Lead Manager 26/10/2023 05:03 PM
V cem je to neprehledne? Co presne je neprehledne? 80% vzhledu webu je prakticky stejne, tak kde se najednou vzala ta neprehlednost?
V cem je to neprehledne? Co presne je neprehledne? 80% vzhledu webu je prakticky stejne, tak kde se najednou vzala ta neprehlednost?
Boruvka
Boruvka Nobody Special Level 73 26/10/2023 07:00 PM
Design samotného webu na první pohled vypadá to čistě a přehledně. Ale jak už tady (i jinde) bylo několikrát zmíněno, největším kamenem úrazu je sjednocení těch záložek druhé úrovně, které byly v té staré verzi (Uživatelé, Právě hraje, Chat,...), a zahrnutí tabu Blogy do tabu Komunita. Sice chápu, že je to "jenom" o jeden klik navíc, aby si hráči tab Blogy našli, ale když sem dneska přijde úplně nový hráč, tak silně pochybuju, že ho nějaký tab Komunita bude zajímat. Už takhle šla kultura psaní blogů do kopru, a takhle to zanikne úplně. Byl by to, dle mého názoru, důležitý podnět k zamyšlení.
Design samotného webu na první pohled vypadá to čistě a přehledně. Ale jak už tady (i jinde) bylo několikrát zmíněno, největším kamenem úrazu je sjednocení těch záložek druhé úrovně, které byly v té staré verzi (Uživatelé, Právě hraje, Chat,...), a zahrnutí tabu Blogy do tabu Komunita. Sice chápu, že je to "jenom" o jeden klik navíc, aby si hráči tab Blogy našli, ale když sem dneska přijde úplně nový hráč, tak silně pochybuju, že ho nějaký tab Komunita bude zajímat. Už takhle šla kultura psaní blogů do kopru, a takhle to zanikne úplně. Byl by to, dle mého názoru, důležitý podnět k zamyšlení.
niCe niCe Lead Manager 26/10/2023 10:27 PM
Ne, nebudeme tu mit menu pres pul stranky, jen aby byly videt vsechny odkazy. Neni ani potreba na nic klikat, staci pouze najet mysi. Rozumel bych, pokud by s ovladanim webu meli problem duchodci, ale ty asi nebudes v duchodovem veku, ze ne? Nejaky blogy vetsinu lidi stejne nezajimaji a nikdy nezajimaly. To jen ty a Litva si myslite, ze ano a ze je vas trapny blog necim zajimavy.
Ne, nebudeme tu mit menu pres pul stranky, jen aby byly videt vsechny odkazy. Neni ani potreba na nic klikat, staci pouze najet mysi. Rozumel bych, pokud by s ovladanim webu meli problem duchodci, ale ty asi nebudes v duchodovem veku, ze ne?

Nejaky blogy vetsinu lidi stejne nezajimaji a nikdy nezajimaly. To jen ty a Litva si myslite, ze ano a ze je vas trapny blog necim zajimavy.
Boruvka Boruvka 26/10/2023 10:37 PM
Je vidět, že si dokážeš vážit snahy druhých lidí dělat něco pro server. Asi nemám slov, díky za reakci.
Je vidět, že si dokážeš vážit snahy druhých lidí dělat něco pro server. Asi nemám slov, díky za reakci. :)
niCe niCe Lead Manager 26/10/2023 10:41 PM
Presne, co bychom si bez tebe a Litvy pocali... Vy dva tady odvadite velky kus prace. Dokonce i tim shazovanim veskere usilovne prace na novem webu to myslite dobre a chcete vlastne dosahnout navratu ke 13 let staremu vzhledu, ktery by byl pro vsechny nejlepsi. Proc? Protoze vy dva jste to tak urcili.
Presne, co bychom si bez tebe a Litvy pocali... Vy dva tady odvadite velky kus prace. Dokonce i tim shazovanim veskere usilovne prace na novem webu to myslite dobre a chcete vlastne dosahnout navratu ke 13 let staremu vzhledu, ktery by byl pro vsechny nejlepsi. Proc? Protoze vy dva jste to tak urcili.
rOxmaN
rOxmaN Don Level 170 26/10/2023 07:44 PM
Panel na přihlášení není dobře vycentrován, jak na výšku tak na šířku
Panel na přihlášení není dobře vycentrován, jak na výšku tak na šířku :)





niCe niCe Lead Manager 26/10/2023 10:33 PM
Opravim, diky.
Opravim, diky.
KureciBro
KureciBro Legendary player Level 125 26/10/2023 10:35 PM
Dlouho jsem tu nebyl a nestačím koukat. ???????? Věci na webu jsou hezky propracovaný, přibylo mraky funkcí... Klobouk dolů, ale zůstal bych u bílého pozadí? Bolí mě z toho skoro až oči, jak má každá "ikonka" jinou barvu, prostě hrozného zmatek, ale třeba je to jen o zvyku.
Dlouho jsem tu nebyl a nestačím koukat. ????????
Věci na webu jsou hezky propracovaný, přibylo mraky funkcí...
Klobouk dolů, ale zůstal bych u bílého pozadí? Bolí mě z toho skoro až oči, jak má každá "ikonka" jinou barvu, prostě hrozného zmatek, ale třeba je to jen o zvyku.
KureciBro KureciBro 26/10/2023 10:36 PM
Místo smajlíků jsou tam otazníky?
Místo smajlíků jsou tam otazníky?
lukys1 lukys1 26/10/2023 10:38 PM
vpravo nahore muzes zmenit tema na svetle
vpravo nahore muzes zmenit tema na svetle
niCe niCe Lead Manager 26/10/2023 10:40 PM
Jaka kazda ikonka ma jinou barvu?
Jaka kazda ikonka ma jinou barvu?
KureciBro KureciBro 26/10/2023 10:40 PM
Ahaa, tak to beru svoje slova zpět.. takhle už to nemá chybu!
Ahaa, tak to beru svoje slova zpět.. takhle už to nemá chybu! :)
Yuzu
Yuzu Level 20 27/10/2023 10:03 AM
Nový web je rozhodně hezčí. Jediný co se mi nelíbí je, že navigace není vycentrovaná na střed, i přes to že zbytek webu vycentrovaný na střed je. Taky ikonky např. citace by mohly mít nějaký title.
Nový web je rozhodně hezčí. Jediný co se mi nelíbí je, že navigace není vycentrovaná na střed, i přes to že zbytek webu vycentrovaný na střed je.

Taky ikonky např. citace by mohly mít nějaký title.
niCe niCe Lead Manager 27/10/2023 03:06 PM
Ukaž mi nějaký větší web, který má menu vycentrované na střed prosím.
Ukaž mi nějaký větší web, který má menu vycentrované na střed prosím.
Yuzu Yuzu 28/10/2023 08:05 PM
Třeba web Applu nebo python.org a třeba i steam. Na steamu sice není přímo menu vycentrované na střed, ale z pohledu uživatele je vždy na středu stránky.
Třeba web Applu nebo python.org a třeba i steam. Na steamu sice není přímo menu vycentrované na střed, ale z pohledu uživatele je vždy na středu stránky.
niCe niCe Lead Manager 28/10/2023 08:27 PM
Vzhled python.org je jak z minuleho stoleti a Steam nema ani poradne responzivni web, menu je udelane pres absolutne pozicovane prvky - divim se, ze Steam ma takto prasacky udelany web. Opravdu se mame ridit takovymi priklady? LOL. Opravdu skoro presne trefenej stred +- ctvrtina sirky obrazovky.
Vzhled python.org je jak z minuleho stoleti a Steam nema ani poradne responzivni web, menu je udelane pres absolutne pozicovane prvky - divim se, ze Steam ma takto prasacky udelany web. Opravdu se mame ridit takovymi priklady?



LOL. Opravdu skoro presne trefenej stred +- ctvrtina sirky obrazovky.
Fanny
Fanny Liked Level 87 27/10/2023 04:21 PM
Klobouk dolů, příjemné rozhraní a fresh look. [<3]
Klobouk dolů, příjemné rozhraní a fresh look. <3
Dart
Dart Advanced player Level 68 27/10/2023 06:54 PM
Skvělý redesign, konečně se na to dá dívat i na širokoúhlém monitoru. [doge_dog] Lidi obecně mají neradi změny ale věřím, že vám co nepadl do oka si zvyknete.
Skvělý redesign, konečně se na to dá dívat i na širokoúhlém monitoru. [doge_dog] Lidi obecně mají neradi změny ale věřím, že vám co nepadl do oka si zvyknete. ;)
Shay
Shay Level 94 29/10/2023 09:15 AM
Za mě také musím říct, že se mi nový design nelíbí. Komentáře na fóru jsou dost nepřehledné, k tomu "nové" odpovědi vzbuzují ještě větší chaos. Za mě platí - méně je více, a nový design je na mě až moc přeplácaný, viz výše - nepřehledný. Sto lidí, sto chutí Zelenáčům se to určitě bude líbit, nám veteránům moc ne
Za mě také musím říct, že se mi nový design nelíbí. Komentáře na fóru jsou dost nepřehledné, k tomu "nové" odpovědi vzbuzují ještě větší chaos. Za mě platí - méně je více, a nový design je na mě až moc přeplácaný, viz výše - nepřehledný. Sto lidí, sto chutí :) Zelenáčům se to určitě bude líbit, nám veteránům moc ne :D
Jozefos Jozefos 29/10/2023 09:35 AM
Si môžeš kľudne nastaviť starý vzhľad stránky a môžeš byť „starý veterán“ ktorý tu už ani pomaly nehrá Je to oveľa viac prehľadnejšie ako starý web. Ale je pravda čo si napísal, že „sto ľudí sto chutí “. Niekto má rád zmenu a vylepšenia, a niekto iný zas bude mať všetko zastaralé, a na nové veci sa bude iba sťažovať čo všetko nové je zle
Si môžeš kľudne nastaviť starý vzhľad stránky a môžeš byť „starý veterán“ ktorý tu už ani pomaly nehrá :D

Je to oveľa viac prehľadnejšie ako starý web.
Ale je pravda čo si napísal, že „sto ľudí sto chutí “. Niekto má rád zmenu a vylepšenia, a niekto iný zas bude mať všetko zastaralé, a na nové veci sa bude iba sťažovať čo všetko nové je zle
Shay Shay 29/10/2023 09:54 AM
Nechápu tvojí útočnou odpověď snad každý má právo vyjádřit svůj názor ať už je negativní nebo pozitivní. Sice už nehraju, ale na web chodím celkem často. Starý vzhled si nastavit můžu, ale jak je psáno v původním příspěvku (asi jsi ho nečetl) - "dočasně můžete přepínat mezi starým a novým vzhledem". Z toho chápu, že časem už to nepůjde.
Nechápu tvojí útočnou odpověď :D snad každý má právo vyjádřit svůj názor ať už je negativní nebo pozitivní. Sice už nehraju, ale na web chodím celkem často. Starý vzhled si nastavit můžu, ale jak je psáno v původním příspěvku (asi jsi ho nečetl) - "dočasně můžete přepínat mezi starým a novým vzhledem". Z toho chápu, že časem už to nepůjde.
niCe niCe Lead Manager 29/10/2023 05:10 PM
Ja zase nechapu tvoje presvedceni, ze stary web byl prehledny a novy prehledny neni, kdyz jsou z 90% stejne. Konkretne na foru neprobehly prakticky zadne zmeny: - Pozadi pod avatarem uzivatele je tmavsi (naprosto minimalni zmena) - Textova tlacitka nahrazena ikonkami (naprosto minimalni zmena) - Zmenseni maximalni vysky podpisu (naprosto minimalni zmena - k lepsimu, podpisy nyni nezabiraji tolik prostoru) - Presunuti odpovedi mimo puvodni prispevek (mala zmena) - to ze na starem webu byly odpovedi vmacknute do puvodniho prispevku a jeste nad podpisem uzivatele, kteremu se psala odpoved, byla designova chyba, kterou jsem prakticky na novem webu opravil - je logicke, aby odpoved byla vice novy prispevek, nez vmacknuta nekde uvnitr nejakeho jineho prispevku. - Na prehledu temat nahrazen okraj tmavsim pozadim a nyni lze kliknout na cely prispevek pro otevreni, nemusi se klikat jen na maly textovy odkaz (naprosto minimalni zmena - k lepsimu) - Vzhled pravidel fora (s fialovym pozadim) navracen tak, jak vypadal v roce 2014 (mala zmena) - ZBYTEK FORA JE UPLNE STEJNY! Je videt, ze jsem mel delat ty zmeny postupne, v prubehu nekolika mesicu. Nikdo by si toho nevsimnul, vsichni by si postupne zvykli a ja bych tady pak nemusel cist tyhle otravne komentare, jak stary web byl nesrovnatelne lepsi, kdyz jsou prakticky stejne. Udelat tech nejvyse 10-15 zmen naraz byla tudiz zrejme chyba, protoze to podnecuje nektere hrace psat tady takovehle vykriky do tmy, jak byl starej web lepsi, jen proto, ze se nedokazou srovnat s zadnou zmenou. Prepnul jsem te na starou verzi webu bez moznosti prepnout na novou verzi, doufam, ze to bude pouze k tvoji spokojenosti.
Nechápu tvojí útočnou odpověď snad každý má právo vyjádřit svůj názor ať už je negativní nebo pozitivní. Sice už nehraju, ale na web chodím celkem často. Starý vzhled si nastavit můžu, ale jak je psáno v původním příspěvku (asi jsi ho nečetl) - "dočasně můžete přepínat mezi starým a novým vzhledem". Z toho chápu, že časem už to nepůjde.

Ja zase nechapu tvoje presvedceni, ze stary web byl prehledny a novy prehledny neni, kdyz jsou z 90% stejne.

Konkretne na foru neprobehly prakticky zadne zmeny:
- Pozadi pod avatarem uzivatele je tmavsi (naprosto minimalni zmena)
- Textova tlacitka nahrazena ikonkami (naprosto minimalni zmena)
- Zmenseni maximalni vysky podpisu (naprosto minimalni zmena - k lepsimu, podpisy nyni nezabiraji tolik prostoru)
- Presunuti odpovedi mimo puvodni prispevek (mala zmena) - to ze na starem webu byly odpovedi vmacknute do puvodniho prispevku a jeste nad podpisem uzivatele, kteremu se psala odpoved, byla designova chyba, kterou jsem prakticky na novem webu opravil - je logicke, aby odpoved byla vice novy prispevek, nez vmacknuta nekde uvnitr nejakeho jineho prispevku.
- Na prehledu temat nahrazen okraj tmavsim pozadim a nyni lze kliknout na cely prispevek pro otevreni, nemusi se klikat jen na maly textovy odkaz (naprosto minimalni zmena - k lepsimu)
- Vzhled pravidel fora (s fialovym pozadim) navracen tak, jak vypadal v roce 2014 (mala zmena)
- ZBYTEK FORA JE UPLNE STEJNY!

Je videt, ze jsem mel delat ty zmeny postupne, v prubehu nekolika mesicu. Nikdo by si toho nevsimnul, vsichni by si postupne zvykli a ja bych tady pak nemusel cist tyhle otravne komentare, jak stary web byl nesrovnatelne lepsi, kdyz jsou prakticky stejne. Udelat tech nejvyse 10-15 zmen naraz byla tudiz zrejme chyba, protoze to podnecuje nektere hrace psat tady takovehle vykriky do tmy, jak byl starej web lepsi, jen proto, ze se nedokazou srovnat s zadnou zmenou.

Prepnul jsem te na starou verzi webu bez moznosti prepnout na novou verzi, doufam, ze to bude pouze k tvoji spokojenosti.
Shay Shay 29/10/2023 05:52 PM
Psala jsem ve svem komentari - sto lidi, sto chuti. Tak se snad da pocitat s tim, ze nekterym lidem se ta zmena nebude libit. Ja v tom vidim velky rozdil, ty treba ne a je to naprosto v poradku. Ale presvedcovat me o tom asi taky neni potreba. Dulezitejsi je, jestli jsi s tim spokojeny ty a stejne tak hraci, kteri sem chodi a vyuzivaji web denne
Psala jsem ve svem komentari - sto lidi, sto chuti. Tak se snad da pocitat s tim, ze nekterym lidem se ta zmena nebude libit. Ja v tom vidim velky rozdil, ty treba ne a je to naprosto v poradku. Ale presvedcovat me o tom asi taky neni potreba. Dulezitejsi je, jestli jsi s tim spokojeny ty a stejne tak hraci, kteri sem chodi a vyuzivaji web denne :)
niCe niCe Lead Manager 29/10/2023 06:14 PM
Vypsal jsem ti tady kompletni seznam zmen, ze kterych je jasne ze 90% vzhledu fora zustalo stejnych. Pokud i presto tvrdis, ze jsou zmeny "velke" a ze je najednou nove forum neprehledne, kdyz je z 90% stejne jako stare, tak se nemame o cem bavit, protoze to je akorat zbytecna provokace z tvoji strany. Ted uz opravdu nebudu ztracet cas tim, abych web vratil do puvodni podoby a ty male zmeny pridaval postupne, kvuli mene prizpusobivym uzivatelum, ktery maji akorat se vsim problem. To se radsi budu venovat necemu dulezitejsimu. Holt na novy web nechodte, kdyz nejste schopni vyrovnat se s par zmenami.
Vypsal jsem ti tady kompletni seznam zmen, ze kterych je jasne ze 90% vzhledu fora zustalo stejnych. Pokud i presto tvrdis, ze jsou zmeny "velke" a ze je najednou nove forum neprehledne, kdyz je z 90% stejne jako stare, tak se nemame o cem bavit, protoze to je akorat zbytecna provokace z tvoji strany.

Ted uz opravdu nebudu ztracet cas tim, abych web vratil do puvodni podoby a ty male zmeny pridaval postupne, kvuli mene prizpusobivym uzivatelum, ktery maji akorat se vsim problem. To se radsi budu venovat necemu dulezitejsimu. Holt na novy web nechodte, kdyz nejste schopni vyrovnat se s par zmenami.
VIPklada
VIPklada Level 107 29/10/2023 10:03 AM
Zajímavé, budu si na to muset chvíli zvykat, ale věřím, že až zjistím všechna vylepšení, tak si nového webu budu užívat plnými doušky.
Zajímavé, budu si na to muset chvíli zvykat, ale věřím, že až zjistím všechna vylepšení, tak si nového webu budu užívat plnými doušky.
JckB
JckB Level 65 29/10/2023 06:36 PM
Nový design webu je skvělý! Vypadá moderně, barvy jsou příjemné a snadno se na něm orientuje. Dobře organizovaný. Díky za skvělou práci na vylepšení webu! Určitě to stálo spousto času, já smekám.
Nový design webu je skvělý! Vypadá moderně, barvy jsou příjemné a snadno se na něm orientuje. Dobře organizovaný. Díky za skvělou práci na vylepšení webu! Určitě to stálo spousto času, já smekám.
1 2 3
This thread has been locked.