Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Test server 0.3.8

1... 8 9 10 11 12... 14
GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 14.1.2018 13:19
To si snad děláte srandu :D V tomto případě když to zrušil kvůli malému zájmu tak už asi ani další žádná verze nebude.. řekl bych, že tu údajnou verzi 0.3.7 DL vydá buď jen tak aby se neřeklo nebo zruší aj to :D Protože každému je jasné, že hráčů na sampu bude ubývat :D Tolik nových možností které by přilákali hráče na server a on to zruší.. no co se dá dělat.
To si snad děláte srandu :D V tomto případě když to zrušil kvůli malému zájmu tak už asi ani další žádná verze nebude.. řekl bych, že tu údajnou verzi 0.3.7 DL vydá buď jen tak aby se neřeklo nebo zruší aj to :D Protože každému je jasné, že hráčů na sampu bude ubývat :D Tolik nových možností které by přilákali hráče na server a on to zruší.. no co se dá dělat.
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

404AndyNotFound
404AndyNotFound Level 129 14.1.2018 13:57
Co by jako přilákalo nové hráče na server? Obrázky na pozadí v mobilu? Par nových skinů z VC? Tak to jo :))
Co by jako přilákalo nové hráče na server? Obrázky na pozadí v mobilu? Par nových skinů z VC? Tak to jo :))
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 14.1.2018 14:01
Tech veci bylo mhohem vic, nez zacnes zase psat ty tvoje psycho-sracky, tak by ses mel ujistit, ze vis o cem pises.
Tech veci bylo mhohem vic, nez zacnes zase psat ty tvoje psycho-sracky, tak by ses mel ujistit, ze vis o cem pises.
MujBo
MujBo Lovec Hlav Level 151 14.1.2018 14:07
niCe je mi to opravdu lito takovou praci sisi na to udelal a ono hovno s toho :(
Tech veci bylo mhohem vic, nez zacnes zase psat ty tvoje psycho-sracky, tak by ses mel ujistit, ze vis o cem pises.
niCe je mi to opravdu lito takovou praci sisi na to udelal a ono hovno s toho :(
Nexsyrian
Nexsyrian Pravá ruka Level 102 14.1.2018 14:33
Takže test server 0.3.8 už nefunguje ?
Takže test server 0.3.8 už nefunguje ?
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 14.1.2018 14:41
Test server stale jeste funguje.
Test server stale jeste funguje.
Franta72
Franta72 Legendární hráč Level 137 14.1.2018 14:48
To je škoda. Doufám ale, že ta funkce bude nakonec součástí hlavní verze, jak píše tady..
To je škoda. Doufám ale, že ta funkce bude nakonec součástí hlavní verze, jak píše tady..

Eventually the downloading feature will be part of a main SA-MP release, but the 0.3.8 version will be skipped.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 14.1.2018 14:57
To doufat muzeme, otazka ale je, kdy nejaka dalsi verze vyjde...
To doufat muzeme, otazka ale je, kdy nejaka dalsi verze vyjde...
Omm
Omm Zlodějíček Level 114 14.1.2018 14:59
Jaj... :( Tak snad to nějak někdy bude.... popravdě jsem se toho trochu obával...
Jaj... :( Tak snad to nějak někdy bude.... popravdě jsem se toho trochu obával...
nsasHrobnik
nsasHrobnik Nikdo Vyjímečný Level 26 14.1.2018 15:17
niCe a nemůžeš některé ty updaty zkusit dát do wtls na 0.3.7 ? no předměty na vozidla by mohl zkusit, nebo neony na motorky i když to bude těžký jak prase
Bohuzel smutna zprava, SA-MP 0.3.8 bylo z nepochopitelnych duvodu zruseno. Takze vsechna moje prace na novych objektech byla zbytecna.
niCe a nemůžeš některé ty updaty zkusit dát do wtls na 0.3.7 ?
Můžeš hádat 3x, proč ty updaty nedělal na 0.3.7, ale na 0.3.8...
no předměty na vozidla by mohl zkusit, nebo neony na motorky i když to bude těžký jak prase
1... 8 9 10 11 12... 14
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.