Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na SA-MP

1... 1510 1511 1512 1513 1514... 2524
Deetexx
Deetexx Legendární hráč Level 69 12.11.2016 21:45
Přidat že když je někdo napadenej tak nemuže jít /q ... Už mě to začíná štvát . ¨Třeba někdo ma na sobě 100k a pokažde když už ho mate skoro mrtveho dat jde /q a admini s tím nic nedělají
Přidat že když je někdo napadenej tak nemuže jít /q ...
Už mě to začíná štvát .
¨Třeba někdo ma na sobě 100k a pokažde když už ho mate skoro mrtveho dat jde /q a admini s tím nic nedělají
kRALLEFORNIA
kRALLEFORNIA Kápo Level 140 12.11.2016 22:11
Tak hru ukončí přes ESC no.. Pokud ti to vadí tak ty hitmany nenaháněj..
Přidat že když je někdo napadenej tak nemuže jít /q ... Už mě to začíná štvát . ¨Třeba někdo ma na sobě 100k a pokažde když už ho mate skoro mrtveho dat jde /q a admini s tím nic nedělají
Tak hru ukončí přes ESC no..
Pokud ti to vadí tak ty hitmany nenaháněj..
[size=230]† OOM-500 FOREVER †[/size]
KREDENC22
KREDENC22 Kápo Level 155 12.11.2016 22:15
Táto animácia už bola pridaná
Přidat animaci, kdy si hráč klekne a dá ruce za hlavu.Táto animácia už bola pridaná
MrFreekill
MrFreekill Šéf Podsvětí Level 96 12.11.2016 23:10
Trestat lidi, co dávají /q před zabitím a zatčením. Trest za odpojení před zabitím by byl poplatek za nemocnici ve výši 20-30k a trest odpojení pred zatčením by byl trest ve vězení 3 minuty (ať už pro premium hráče nebo hráče bez premium účtu). Pak by nebyl špatný nápad, když by někdo měl wl a byl by blízko něj policista, tak aby se tomu dotyčnému wl zvyšovalo (prostě utíká před zákonem).
Trestat lidi, co dávají /q před zabitím a zatčením. Trest za odpojení před zabitím by byl poplatek za nemocnici ve výši 20-30k a trest odpojení pred zatčením by byl trest ve vězení 3 minuty (ať už pro premium hráče nebo hráče bez premium účtu).
Pak by nebyl špatný nápad, když by někdo měl wl a byl by blízko něj policista, tak aby se tomu dotyčnému wl zvyšovalo (prostě utíká před zákonem).
Deetexx
Deetexx Legendární hráč Level 69 12.11.2016 23:17
Tento návrh se mi celkem dost zamlouvá

Trestat lidi, co dávají /q před zabitím a zatčením. Trest za odpojení před zabitím by byl poplatek za nemocnici ve výši 20-30k a trest odpojení pred zatčením by byl trest ve vězení 3 minuty (ať už pro premium hráče nebo hráče bez premium účtu).
Pak by nebyl špatný nápad, když by někdo měl wl a byl by blízko něj policista, tak aby se tomu dotyčnému wl zvyšovalo (prostě utíká před zákonem).
Tento návrh se mi celkem dost zamlouvá
RA7ANT
RA7ANT Lovec Hlav Level 79 13.11.2016 00:11
to by tu už asi prestalo baviť hrať hráčov a všetci by odišli :D
Trestat lidi, co dávají /q před zabitím a zatčením. Trest za odpojení před zabitím by byl poplatek za nemocnici ve výši 20-30k a trest odpojení pred zatčením by byl trest ve vězení 3 minuty (ať už pro premium hráče nebo hráče bez premium účtu). to by tu už asi prestalo baviť hrať hráčov a všetci by odišli :D
kRALLEFORNIA
kRALLEFORNIA Kápo Level 140 13.11.2016 00:22
Pak by ztrácelo význam PnS a wanted pickupy.. Nikdo nemůžeš za to že jsou /policie neschopní chytit lepší hráče :D :D
Pak by nebyl špatný nápad, když by někdo měl wl a byl by blízko něj policista, tak aby se tomu dotyčnému wl zvyšovalo (prostě utíká před zákonem).
Pak by ztrácelo význam PnS a wanted pickupy.. Nikdo nemůžeš za to že jsou /policie neschopní chytit lepší hráče :D :D
[size=230]† OOM-500 FOREVER †[/size]
Mirdad
Mirdad Hráč Level 79 13.11.2016 01:10
A že jich je drtivá většina :D :D
Pak by ztrácelo význam PnS a wanted pickupy.. Nikdo nemůžeš za to že jsou /policie neschopní chytit lepší hráče :D :D
A že jich je drtivá většina :D :D
Jak můžete stále přemýšlet nad světem jako reálným, když ego, které o jeho reálnosti rozhoduje je nehmatatelné?
SaSaZu
SaSaZu Epický hráč Level 129 13.11.2016 03:38
Udělaat aby kamionista když jednou 2 v jednom trucku dávalo RPčka
Udělaat aby kamionista když jednou 2 v jednom trucku dávalo RPčka
MrFreekill
MrFreekill Šéf Podsvětí Level 96 13.11.2016 09:37
No to si děláte srandu. Celá stránka komentuje můj návrh a považuje ho za špatnej (až na jednoho). Mě spíš rozesmálo to, že potrefené husy se zase ozvaly a to nejlepší je, že ten návrh tady rozmlouvají, protože mají v kalhotách, aby se to nepřidalo. Já chápu, že někteří rádi kazí hru hráčům, ale zkusit to udělat vyrovnaně pro obě strany. Zkus se vžít do situace, že naháníš přes celé SA hráče a on dá před tebou /q. Nebo když jsi v gangu a zabijíte se na území. Prostě by se tímhle návrhem odnaučil způsob dáváním /q před zatčením/zabitím. Kdo má potřebu ně o vysvětlit, tak prosím do PM.
No to si děláte srandu. Celá stránka komentuje můj návrh a považuje ho za špatnej (až na jednoho). Mě spíš rozesmálo to, že potrefené husy se zase ozvaly a to nejlepší je, že ten návrh tady rozmlouvají, protože mají v kalhotách, aby se to nepřidalo. Já chápu, že někteří rádi kazí hru hráčům, ale zkusit to udělat vyrovnaně pro obě strany. Zkus se vžít do situace, že naháníš přes celé SA hráče a on dá před tebou /q. Nebo když jsi v gangu a zabijíte se na území. Prostě by se tímhle návrhem odnaučil způsob dáváním /q před zatčením/zabitím. Kdo má potřebu ně o vysvětlit, tak prosím do PM.
1... 1510 1511 1512 1513 1514... 2524