Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na SA-MP

1... 486 487 488 489 490... 2518
Stener
Stener Legendární hráč Level 154 20.2.2012 12:20
Tohle není moc dobrý nápad. To by měl za chvíli každý pol. auto u apecu. A i kdyby ne, tak by to nebylo estetické.
Tohle není moc dobrý nápad. To by měl za chvíli každý pol. auto u apecu. A i kdyby ne, tak by to nebylo estetické.
MaN1
MaN1 Veterán Level 22 20.2.2012 14:23
To není dobrý návrh, je sice pravda, že ty rychle auta nic nevydrží - většina. Ale co třeba takové Buffalo, to by si někdo vzal a měl by po starostech, rychlé, dobře ovladatelné, odolné. Bylo by to prostě moc lehké, a navíc by to nebylo reálné.
To není dobrý návrh, je sice pravda, že ty rychle auta nic nevydrží - většina. Ale co třeba takové Buffalo, to by si někdo vzal a měl by po starostech, rychlé, dobře ovladatelné, odolné. Bylo by to prostě moc lehké, a navíc by to nebylo reálné.
Dejf
Dejf Level 78 20.2.2012 15:10
Policie v jinejch autech? Ne díky, to už tu bylo, myslim že týden před cca rokem a půl. Už tak se nedaj čořit baráky. Souhlas, když jsem hrál těch skoro 50k, tak jsem při 40k pociťoval potřebu si odskočit... Přecejenom hrát 1,5 hodiny jednu hru neni sranda.
Policie v jinejch autech? Ne díky, to už tu bylo, myslim že týden před cca rokem a půl. Už tak se nedaj čořit baráky.

Návrh: Aby se dala PAUSEnout hra QUB3D
Souhlas, když jsem hrál těch skoro 50k, tak jsem při 40k pociťoval potřebu si odskočit... Přecejenom hrát 1,5 hodiny jednu hru neni sranda.
Čeština je freeware, ne opensource!
PPP9876
PPP9876 Poctivý Občan Level 33 20.2.2012 15:54
Tak nemuselo by to jít na úplně všechny, hydraulika je taky na ňíkejch zakázaná...
už vidím, jak bude střílet po nrg... už takto je celkem obtížne sestřelit policajta na motorce s SMG
Tak nemuselo by to jít na úplně všechny, hydraulika je taky na ňíkejch zakázaná...
Máme
Blazicek
Blazicek Level 80 20.2.2012 16:34
Vím že už se nemůžou přídavat parkovací místa k apartmanum ale apartmány v LS poblíž Grove s čisli 498,499,500 by si parkovací místo zasloužily jsou to luxus vily.A apartmán číslo 511 bych přesunul někam jinam aby nebyly na sobě z apartmánem číslo 498.Vím moc dobře že už se řeklo že server je přetížený vozidli ale tyto 3 apartmány by si parkovací místo zasloužily i za cenu že by se kvůli tomu odstranily nějáké 3 zbytečně volně spawnuté auta z modu.
Vím že už se nemůžou přídavat parkovací místa k apartmanum ale apartmány v LS poblíž Grove s čisli 498,499,500 by si parkovací místo zasloužily jsou to luxus vily.A apartmán číslo 511 bych přesunul někam jinam aby nebyly na sobě z apartmánem číslo 498.Vím moc dobře že už se řeklo že server je přetížený vozidli ale tyto 3 apartmány by si parkovací místo zasloužily i za cenu že by se kvůli tomu odstranily nějáké 3 zbytečně volně spawnuté auta z modu.
Vrabcak
Vrabcak Poctivý Občan Level 41 20.2.2012 19:22
Bylo by super kdyby se na webu udělala Sekce Ban a tam by se psalo Kdo má ban a od kdy do kdy má ban. Je to věc kterou jsem si sám ozkoušel, je to hrozné když vám admin napíše že máte ban na 5 dní a po 5 dnech vám server pořád píše: ,, You are banned from this server,,
Bylo by super kdyby se na webu udělala Sekce Ban a tam by se psalo Kdo má ban a od kdy do kdy má ban. Je to věc kterou jsem si sám ozkoušel, je to hrozné když vám admin napíše že máte ban na 5 dní a po 5 dnech vám server pořád píše: ,, You are banned from this server,,
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.2.2012 19:25
Ale prosimte... ban jsi dostal 16.2., takze to jeste 5 dnu neni, a za to obchazeni banu 18.2. se ti ban prodlouzil na 5 dnu od posledniho prihlaseni na serveru. Takze unban dostanes 23.2. pokud si to nedokazes spocitat sam.
Ale prosimte... ban jsi dostal 16.2., takze to jeste 5 dnu neni, a za to obchazeni banu 18.2. se ti ban prodlouzil na 5 dnu od posledniho prihlaseni na serveru. Takze unban dostanes 23.2. pokud si to nedokazes spocitat sam.
JessieJames
JessieJames Level 167 20.2.2012 19:27
Neni nic jednodussiho a pripomenout se na webu, resp. tomu adminovi. Kazdopadne tenhle navrh by hrac ani nemel psat, protoze ani nepredpoklada, ze dostane vubec ban:) Uz vidim, jak se budou hraci trumfovat, kdo ma v banlistu delsi cas. Vzdycky tu bylo, ze si hrac o unban napise. Je to taky dukaz toho, ze ma zajem hrat a problem resit. Ale asi to kazdej vnimame jinak:) Je to jen muj nazor, pokud se to na web prida, poznas sam...
Neni nic jednodussiho a pripomenout se na webu, resp. tomu adminovi.

Kazdopadne tenhle navrh by hrac ani nemel psat, protoze ani nepredpoklada, ze dostane vubec ban:) Uz vidim, jak se budou hraci trumfovat, kdo ma v banlistu delsi cas. Vzdycky tu bylo, ze si hrac o unban napise. Je to taky dukaz toho, ze ma zajem hrat a problem resit.

Ale asi to kazdej vnimame jinak:) Je to jen muj nazor, pokud se to na web prida, poznas sam...
honziczek
honziczek Poctivý Občan Level 6 20.2.2012 19:30
Ahoj, napadlo mě že by se mohlo udělat jak již si lidi dělají clany tak by bylo dobré něco jako tabulky že každej klan by měl svuj znak jako třeba HS - Hard Skill apod. Návrh spočívá v tom že by se udělali tabulky na klany a vždy když mi někdo z klanu napsal !nějaká zpráva tak by to mohli číst pouze lidé z klanu a nikdo jiný myslím si že by to bylo dobré. (Omlouvám se za gramatické chyby psal jsem na rychlo)
Ahoj, napadlo mě že by se mohlo udělat jak již si lidi dělají clany tak by bylo dobré něco jako tabulky že každej klan by měl svuj znak jako třeba HS - Hard Skill apod.
Návrh spočívá v tom že by se udělali tabulky na klany a vždy když mi někdo z klanu napsal !nějaká zpráva tak by to mohli číst pouze lidé z klanu a nikdo jiný myslím si že by to bylo dobré.
(Omlouvám se za gramatické chyby psal jsem na rychlo)
Vrabcak
Vrabcak Poctivý Občan Level 41 20.2.2012 19:38
Dobře, omlouvám se nevědel jsem že jsi mi to prodloužil.
Dobře, omlouvám se nevědel jsem že jsi mi to prodloužil.
1... 486 487 488 489 490... 2518