Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na SA-MP

1... 2514 2515 2516 2517 2518
GianniVersace
GianniVersace Zloděj Level 95 6.4.2024 11:31
přidat k domu 764 cp
přidat k domu 764 cp
Diky čau
VojTaaS
VojTaaS Pomocník Mistr Podvodů Level 42 14.4.2024 19:40
Zdravím, navrhuju zvýšit maximální množství padělaných žetonů a munice na prodej přes příkazy /aukce a /sell, u padělaných žetonů z 500,000 na 5 milionů a munici z 500 na 5000 kusů.
Zdravím, navrhuju zvýšit maximální množství padělaných žetonů a munice na prodej přes příkazy /aukce a /sell, u padělaných žetonů z 500,000 na 5 milionů a munici z 500 na 5000 kusů.
hamamatsu
hamamatsu Poctivý Občan Level 12 15.4.2024 11:05
Ahojte, môj návrh spočíva v udalosti trhovisko. Zámer by bol spojiť väčšie množstvo kupcov a predajcov na jedno miesto. Hráč by si mohol za svoje zarobené peniaze niečo kúpiť napríklad: zbrane, drogy, vozidlá. Mohlo by to byť ako event napríklad o 19:00 alebo viac krát do dňa. Za predajnú plochu by sa platilo serveru poplatok, kľudne by ho mohli nastavovať kongresmani. Návrh viem zdokonaliť ak by bol záujem.
Ahojte, môj návrh spočíva v udalosti trhovisko. Zámer by bol spojiť väčšie množstvo kupcov a predajcov na jedno miesto. Hráč by si mohol za svoje zarobené peniaze niečo kúpiť napríklad: zbrane, drogy, vozidlá. Mohlo by to byť ako event napríklad o 19:00 alebo viac krát do dňa. Za predajnú plochu by sa platilo serveru poplatok, kľudne by ho mohli nastavovať kongresmani. Návrh viem zdokonaliť ak by bol záujem.
Mám videa aj screenshots tak to čekni jak pan.
kowelski
kowelski Legendární hráč Level 52 18.4.2024 19:01
Navrhuji přidat více věcí, které se dají volat na lidi. Žoldáci a demoliční experti mi přestávají stačit. Chtělo by to třeba NPC bombardéry, které by házely bomby na cíl. Nebo skryté snipery, kteří by dávali velké poškození. Taky mě napadá možnost zavolat na někoho lidi, kteří by cíli propíchali gumy u každého auta, kam cíl nasedne. Nebo zavolat na kontakt a cíli by se zvýšila cena úplně všeho (ammo, auta, prostě všechno) aspoň o pár procent.
Navrhuji přidat více věcí, které se dají volat na lidi. Žoldáci a demoliční experti mi přestávají stačit. Chtělo by to třeba NPC bombardéry, které by házely bomby na cíl. Nebo skryté snipery, kteří by dávali velké poškození. Taky mě napadá možnost zavolat na někoho lidi, kteří by cíli propíchali gumy u každého auta, kam cíl nasedne. Nebo zavolat na kontakt a cíli by se zvýšila cena úplně všeho (ammo, auta, prostě všechno) aspoň o pár procent.
Nxs Nxs 18.4.2024 19:23
A nechtěl bys rovnou příkaz, kterým bys hráče na dálku zabil?
A nechtěl bys rovnou příkaz, kterým bys hráče na dálku zabil?

Nebo zavolat na kontakt a cíli by se zvýšila cena úplně všeho (ammo, auta, prostě všechno) aspoň o pár procent.
clown
Sensione Sensione 18.4.2024 19:28
vsak ked nestačia žoldaci a tak vezmi zbran a vybav si to osobne sam to čo navrhuješ je zbytočne prehnane a plno hráčov by s tym len trollovalo
vsak ked nestačia žoldaci a tak vezmi zbran a vybav si to osobne sam :D to čo navrhuješ je zbytočne prehnane a plno hráčov by s tym len trollovalo
BigWolfikStudio BigWolfikStudio 19.4.2024 06:04
Sensione to on neumí on umí jenom utíkat do nějakýho interiéru... Za mě zcela zbytečný návrh žoldáci a demoliční stačí
Sensione to on neumí :D on umí jenom utíkat do nějakýho interiéru... Za mě zcela zbytečný návrh žoldáci a demoliční stačí
Felixxx
Felixxx Legendární hráč Level 70 21.4.2024 07:14
Ahoj, proč se nepřidá/top nejvíce vyděláno na kostkách?
Ahoj, proč se nepřidá/top nejvíce vyděláno na kostkách?
Imperator-Re$pekt
hamamatsu
hamamatsu Poctivý Občan Level 12 28.4.2024 00:14
Chcel by som rozšíriť funkcie príkazu /block. Hráčové správy napisané cez web sú viditeľné aj keď je v blocku. Zakázať hráčovi zo zoznamu /block - bidovať do aukce hráča ktorý ho má v blocku.
Chcel by som rozšíriť funkcie príkazu /block. Hráčové správy napisané cez web sú viditeľné aj keď je v blocku. Zakázať hráčovi zo zoznamu /block - bidovať do aukce hráča ktorý ho má v blocku.
Mám videa aj screenshots tak to čekni jak pan.
Domzy Domzy 3.5.2024 16:05
Ahoj, zbytečný návrh. Pokud nechceš aby někdo něco bidoval tak nedávej nic do aukce.
Ahoj, zbytečný návrh. Pokud nechceš aby někdo něco bidoval tak nedávej nic do aukce.
Haku
Haku Level 38 1.5.2024 15:56
Cauko chtěl bych přidat navrch na to abych si mohl pouštět svůj playlist ve svém domě stejně jako to jde pouštět i v autě
Cauko chtěl bych přidat navrch na to abych si mohl pouštět svůj playlist ve svém domě stejně jako to jde pouštět i v autě
jituska123347 jituska123347 2.5.2024 22:37
za mě uplně zbytečne, v domě je radio, a co chceš dělat v domečku furt? za mě blbost.
za mě uplně zbytečne, v domě je radio, a co chceš dělat v domečku furt? za mě blbost.
otorinolaryngolog otorinolaryngolog 3.5.2024 14:55
Blbost to není. Kolikrát se sejde víc lidí v domu když čekají na hesit nebo jen tak felej A bylo by super kdybys mohl v domu poslouchat svoji muziku. Stačilo by aby v baráku fungoval příkaz /radio tak jako ve vozidlech.
Blbost to není. Kolikrát se sejde víc lidí v domu když čekají na hesit nebo jen tak felej :D A bylo by super kdybys mohl v domu poslouchat svoji muziku. Stačilo by aby v baráku fungoval příkaz /radio tak jako ve vozidlech.
Domzy Domzy 3.5.2024 15:57
Souhlas, není to uplně tak potřeba ale kdyby se to přidalo nikdo by si nestěžoval.
Souhlas, není to uplně tak potřeba ale kdyby se to přidalo nikdo by si nestěžoval.
jituska123347 jituska123347 3.5.2024 16:28
/radio v domě je za mě blbost, existuje spotify a dalši kde mužeš pustit svou hudbu.
/radio v domě je za mě blbost, existuje spotify a dalši kde mužeš pustit svou hudbu.
AdAJS321
AdAJS321 Vandal Level 5 3.5.2024 16:52
Zadavatelu misi je uz dost, ale aby to bylo kompletni, pridal bych jeste mise od Jizzyho, spojenych hlavne s prostituci a drogami ( na drogy uz je Big Smoke, ale Jizzy se tomu v singlu taky venoval) a od Salvatoreho, spojene predevsim s Mafii.
Zadavatelu misi je uz dost, ale aby to bylo kompletni, pridal bych jeste mise od Jizzyho, spojenych hlavne s prostituci a drogami ( na drogy uz je Big Smoke, ale Jizzy se tomu v singlu taky venoval) a od Salvatoreho, spojene predevsim s Mafii.
KSČM !
WolfikCZSK
WolfikCZSK Pomocník Soutěžící Level 35 4.5.2024 18:32
Do /gps-Datacentra přidat výběr do jakého datacentra se může jet jelikož nový hráč neví kde jsou a špatně se jim to pak hledá
Do /gps-Datacentra přidat výběr do jakého datacentra se může jet jelikož nový hráč neví kde jsou a špatně se jim to pak hledá
Lkn
Lkn Mistr Podvodů Level 40 5.5.2024 14:42
Snížení času nájemných vražd pro hráče, kteří mají splněných 500 najemných vražd na alespoň 30 minut.
Snížení času nájemných vražd pro hráče, kteří mají splněných 500 najemných vražd na alespoň 30 minut.
⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀

⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀steamcommunity.com/id/lukyn970
1... 2514 2515 2516 2517 2518