Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Chovani majitele konkurencniho serveru

1 2 3 4 5 6
MiKe1
MiKe1 Legendární hráč Level 76 17.12.2020 15:44
niCe, ty jsi šééf prostě :DDDDD prej "takhle před Vánoci by se to hodilo"
niCe, ty jsi šééf prostě :DDDDD prej "takhle před Vánoci by se to hodilo"
Mawerick
Mawerick Level 147 17.12.2020 16:04
Vis no, makrela je levnejsi
Kdyz tak, pokud by zase chtel posilat nejaky ryby... Muze to byt tentokrat kapr? Takhle pred Vanoci by se to hodilo. Predem diky. //Tux: No a mel by jsi osefovanou veceri na Vanoce,dobrej napad!

Vis no, makrela je levnejsi
MaZuT
MaZuT Epický hráč Level 130 17.12.2020 16:17
Fuj kapra aspoň pstruha nebo štiku... :D :D kapra nechci ani vidět ( u nás v rodině se jezdí na ryby ). Atomas nikdy nebude mít na náš server ..
Fuj kapra aspoň pstruha nebo štiku... :D :D kapra nechci ani vidět ( u nás v rodině se jezdí na ryby ).

Atomas nikdy nebude mít na náš server ..
FuryG
FuryG Level 25 17.12.2020 16:33
To je strašný tohleto :)
To je strašný tohleto :)
Patatim
Patatim Pokročilý hráč Level 56 17.12.2020 17:10
Nechcem sa miešať tam kde nemám (a prd o tom viem :D) ale ani by ma to neprekvapilo kebyže je to pravda. Priznám sa že bol som na ,, konkurencii" tak 15minut a tento ,, najlepší" server je tak súper že keď chceš si naozaj zahrať tak pláť. A to nehovorím o súper nápade a to ,, reformy" ktoré ti všetko zoberu. Však prečo ne, nech hráči platia za takú sprostosť ako je ten jeho server. Neviem ako je to teraz tam ale pochybujem že sa niejak ten server zmenil. A nehodlam sa tam ísť pozrieť, lebo nechcem sa zase týždeň zotavovať z toho smútku ako to tam vyzerá. Ináč mi je toho ATomasa ľúto že si neuvedomuje aký je sprostý
Jiste si nekdo z hracu pamatuje, jak se ATomas v rijnu 2019 na nasem Liberty Unleashed serveru vychloubal kolik ma penez a jak si koupil Chevrolet Camaro "cabrion" (za penize z jeho serveru). Nasledne pak tvrdil, ze fotografie jeho Camara na jeho zahrade na Google Maps je photoshop

Nechcem sa miešať tam kde nemám (a prd o tom viem :D) ale ani by ma to neprekvapilo kebyže je to pravda.
Priznám sa že bol som na ,, konkurencii" tak 15minut a tento ,, najlepší" server je tak súper že keď chceš si naozaj zahrať tak pláť. A to nehovorím o súper nápade a to ,, reformy" ktoré ti všetko zoberu. Však prečo ne, nech hráči platia za takú sprostosť ako je ten jeho server.

Neviem ako je to teraz tam ale pochybujem že sa niejak ten server zmenil. A nehodlam sa tam ísť pozrieť, lebo nechcem sa zase týždeň zotavovať z toho smútku ako to tam vyzerá. Ináč mi je toho ATomasa ľúto že si neuvedomuje aký je sprostý
Adella
Adella Level 97 17.12.2020 17:15
Co si řeknem jeho server stojí za hovno a všichni to víme. Ten člověk to nemá v hlavě v pořádku.
Co si řeknem jeho server stojí za hovno a všichni to víme. Ten člověk to nemá v hlavě v pořádku.
Tru3
Tru3 Zabiják Level 71 18.12.2020 09:06
Ukrajine in combat !
Ukrajine in combat !
Nečum :)
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.12.2020 11:18
Doneslo se ke me, ze ATomas lze, ze o nem sirim famy, ze si koupil Camaro (screenshot zde: https://ctrlv.cz/shots/2020/12/20/Ntc4.png). Tohle je samozrejme lez, ja o nem nesirim zadne famy, sirim jen to, co on sam napsal a co jsem si overil nasledne podle jeho IP adresy a na Google Maps. Co je vsak jeste horsi, je jak nehorazne lze svym hracum. Nejdriv tvrdil, ze nikdy zadne Camaro nemel a ze fotka jeho auta na jeho zahrade je photoshop, nasledne asi zjistil, ze tahle lez je tak hloupa, ze neprojde, tak zacal lhat, ze Camaro mel "pujcene" na tyden jako darek od rodicu k narozeninam. Dobre, podivame se i na tuhle lez. ATomas ma narozeniny 22.8.1993, dukaz zde: https://portal.expanzo.com/cs/osoba/3815894-tomas-andrejkovic Jeho Camaro je vyfocene na mapy.cz zde: https://mapy.cz/letecka?x=14.2620553&y=50.8196185&z=20&source=muni&id=575. Datum porizeni snimku je 25.7.2019 (datum je vlevo dole). Jeho Camaro je vyfocene i na Google Mapach zde: https://www.google.com/maps/@50.8196435,14.262258,83m/data=!3m1!1e3. Na Google Mapach sice neni presne datum porizeni snimku, nicmene pokud si stahnete desktopovou verzi Google Earth do pocitace, tam se presne datum porizeni snimku ukazuje. Datum porizeni tohoto snimku je 24.6.2019, muzete si to klidne overit sami, screenshot prikladam zde: https://ctrlv.cz/shots/2020/12/20/poQN.png Muze mi tedy nekdo vysvetlit, proc kdyz udajne Camaro dostal na tyden od rodicu jako darek k narozeninam, proc by to auto mel na dele jak mesic a jeste 2 mesice pred jeho narozeninami? :D Andrejkovici, tak tahle lez ti opet nevysla. Podcenujes hrace, jestli si myslis, ze jsou vsichni tak blby a tvym lzim uveri. Co mi ale dost vadi je, ze do tech svych lzi zatahujes me, a jeste me obvinujes ze sireni pomluv, kdyz za prve mam pravdu a za druhe jen pisu to, k cemu ses ty sam priznal. A krome toho, slysel jsem od tveho "kamarada" z vasi vesnice, ze hlukem z toho Camara docela obtezujes sousedy. Pry by ses mel klidnit. A taky ze mas peknou znacku na aute, CAR4MILI? Jako vazne? Vic gay znacku sis vymyslet nemohl? :D
Doneslo se ke me, ze ATomas lze, ze o nem sirim famy, ze si koupil Camaro (screenshot zde: ctrlv.cz/shots/2020/12/20/Ntc4.png). Tohle je samozrejme lez, ja o nem nesirim zadne famy, sirim jen to, co on sam napsal a co jsem si overil nasledne podle jeho IP adresy a na Google Maps.

<12/10/2019 - 15:51:04> [CHAT] ATomas: i bouth chevlored camaro from america for 32 000$
<12/10/2019 - 15:51:10> [CHAT] ATomas: cabrion
<12/10/2019 - 15:51:13> [CHAT] ATomas: nica car
<12/10/2019 - 15:51:23> [CHAT] ATomas: its muscle car
<12/10/2019 - 15:51:40> [CHAT] ATomas: deliver from america to europe its expensive
<12/10/2019 - 15:51:52> [CHAT] ATomas: and have a other car. audi A4
<12/10/2019 - 15:52:15> [CHAT] ATomas: my camaro is 4 years old
<12/10/2019 - 15:52:58> [CHAT] ATomas: my audi 3 years old

Co je vsak jeste horsi, je jak nehorazne lze svym hracum. Nejdriv tvrdil, ze nikdy zadne Camaro nemel a ze fotka jeho auta na jeho zahrade je photoshop, nasledne asi zjistil, ze tahle lez je tak hloupa, ze neprojde, tak zacal lhat, ze Camaro mel "pujcene" na tyden jako darek od rodicu k narozeninam.

Dobre, podivame se i na tuhle lez.

ATomas ma narozeniny 22.8.1993, dukaz zde: portal.expanzo.com/cs/osoba/3815894-tomas-andrejkovic

Jeho Camaro je vyfocene na mapy.cz zde: mapy.cz/letecka?x=14.2620553&y=50.8196185&z=20&source=muni&id=575. Datum porizeni snimku je 25.7.2019 (datum je vlevo dole).

Jeho Camaro je vyfocene i na Google Mapach zde: www.google.com/maps/@50.8196435,14.262258,83m/data=!3m1!1e3. Na Google Mapach sice neni presne datum porizeni snimku, nicmene pokud si stahnete desktopovou verzi Google Earth do pocitace, tam se presne datum porizeni snimku ukazuje. Datum porizeni tohoto snimku je 24.6.2019, muzete si to klidne overit sami, screenshot prikladam zde: ctrlv.cz/shots/2020/12/20/poQN.png

Muze mi tedy nekdo vysvetlit, proc kdyz udajne Camaro dostal na tyden od rodicu jako darek k narozeninam, proc by to auto mel na dele jak mesic a jeste 2 mesice pred jeho narozeninami? :D

Andrejkovici, tak tahle lez ti opet nevysla. Podcenujes hrace, jestli si myslis, ze jsou vsichni tak blby a tvym lzim uveri. Co mi ale dost vadi je, ze do tech svych lzi zatahujes me, a jeste me obvinujes ze sireni pomluv, kdyz za prve mam pravdu a za druhe jen pisu to, k cemu ses ty sam priznal.

A krome toho, slysel jsem od tveho "kamarada" z vasi vesnice, ze hlukem z toho Camara docela obtezujes sousedy. Pry by ses mel klidnit. A taky ze mas peknou znacku na aute, CAR4MILI? Jako vazne? Vic gay znacku sis vymyslet nemohl? :D
Hanzzz
Hanzzz Level 61 20.12.2020 11:39
:DDDDDD
Vic gay znacku sis vymyslet nemohl? :D

:DDDDDD
Zhuleneyslava
Zhuleneyslava Lotr Level 34 20.12.2020 11:51
To je debil. No tak to jsem neviděl. :DDDD
To je debil. No tak to jsem neviděl. :DDDD
1 2 3 4 5 6
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.