Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na FiveM

1... 75 76 77 78 79
Wery
Wery Legendární hráč Level 61 22.4.2024 06:29
Ahoj, během kurzu mi to psalo, že mi vypršel čas. A jak mám vědět, jak dlouho se ten kurz autoškoly má dělat? Nikde o tom ani zmínka a to jsem jela plynule v závislosti na semaforech a téměř bez hráčů na serveru, tudíž mě nikdo nezdržoval ani neomezoval. Buď odebrat časové omezení nebo ten čas aspoň zobrazit.
Ahoj,

během kurzu mi to psalo, že mi vypršel čas. A jak mám vědět, jak dlouho se ten kurz autoškoly má dělat? Nikde o tom ani zmínka a to jsem jela plynule v závislosti na semaforech a téměř bez hráčů na serveru, tudíž mě nikdo nezdržoval ani neomezoval. Buď odebrat časové omezení nebo ten čas aspoň zobrazit.
vojtrexcz
vojtrexcz Pistolník Level 18 25.4.2024 15:50
dobry den mam dva celkem dobre napady pro auta zapre autoburza:autoburza by se konala o hodinu rychleji nez tunning sraz nebo po tuning srazu a nebo by se te stridalo dene prvni den tunning sraz druhy den auto burza v auto burze by lidi zaparkovali sve auto ruzne na nejaka mista na danem miste a pote by vyskocilo okno kde by zadali castku auta osoba ktera by byla zaujata autem nejake osoby tak by zmackl klavesu e a ukazala by se mu castka auta a uprav pote popis uprav a kdyby to nekdo pote chtel koupit tak by klikl na ikonku koupit pote by se mu pricetlo ihned do garaze za druhe uprava benny´s jako v normalnim gta 5 online zaprve kdyz jsi koupite jakekoli auto ktere ma moznost byt upraveno do benny´s upravy nebo by jse normalne pridali do obchodu dekuji mockrat kdyby jste si aspon vzali inspiraci z tohotu napadu
dobry den

mam dva celkem dobre napady pro auta zapre autoburza:autoburza by se konala o hodinu rychleji nez tunning sraz nebo po tuning srazu a nebo by se te stridalo dene prvni den tunning sraz druhy den auto burza v auto burze by lidi zaparkovali sve auto ruzne na nejaka mista na danem miste a pote by vyskocilo okno kde by zadali castku auta osoba ktera by byla zaujata autem nejake osoby tak by zmackl klavesu e a ukazala by se mu castka auta a uprav pote popis uprav a kdyby to nekdo pote chtel koupit tak by klikl na ikonku koupit pote by se mu pricetlo
ihned do garaze

za druhe uprava benny´s jako v normalnim gta 5 online zaprve kdyz jsi koupite jakekoli auto ktere ma moznost byt upraveno do benny´s upravy nebo by jse normalne pridali do obchodu

dekuji mockrat kdyby jste si aspon vzali inspiraci z tohotu napadu
ahoj ahoj
Zeintar
Zeintar Legendární hráč Level 73 26.4.2024 14:59
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory

Zeintar
Zeintar Legendární hráč Level 73 26.4.2024 17:03
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory

Codeshadow01
Codeshadow01 Legendární hráč Level 37 26.4.2024 17:10
Přidat možnost do obchodů kde není sejf třeba obchod s oblečením vykradnout pokladní kasu jak to je tak v gta online. Že by byla možnost namiřit na npc co již je a pak přidat vykradení kasy.
Přidat možnost do obchodů kde není sejf třeba obchod s oblečením vykradnout pokladní kasu jak to je tak v gta online. Že by byla možnost namiřit na npc co již je a pak přidat vykradení kasy.
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1BjHtJ_9y-oCHaXINEG4Sw
TikTok: https://www.tiktok.com/@codeshadowwtls
Kikush
Kikush Nikdo Vyjímečný Level 138 27.4.2024 11:18
Zrušit podmínky pro to, aby mohl člověk plnit některé joby. Myšleno tak, že pro to, abych mohla dělat překupníka zbraní, tak musím mít 100zk prodejce kokainu. Na to, abych mohla dělat prodejce kokainu, tak musím udělat 100zk prodejce taco úplně nesmyslně. Chápu, že chceš, aby hráči pomyslné odemykali postup ve hře tím, že budou postupně plnit určité joby, ale na druhou stranu je tím dost odradíš. Hráči vždy měli rádi volnost, kdy se mohli rozhodovat, co zrovna chtějí dělat. O nových hráčích ani nemluvím. Nový hráč ti stěží udělá autoškolu. Pokud ji splní pro to, aby mohl alespoň některé joby dělat, tak ho čeká další překážka ve formě, kterou jsem popsala výše. Co jsem si tak všimla, tak hráči (alespoň přes chat) rádi vyhledávají job policisty. Tímto ty hráče úplně utneš. Kdybych byla nový hráč, který chce dělat policistu a dozvím se, že mám dělat 100zk bezpečnostního pracovníka v pomalém a těžkopádném autě při riziku, že mně někdo může přepadnout, tak tu hru raději vypnu. Dost hráčům se to nelíbí, tak to zkus prosím ještě přehodnotit. Autoškolu klidně nechej, ale ty další podmínky pro joby by bylo fajn zrušit. Díky
Zrušit podmínky pro to, aby mohl člověk plnit některé joby. Myšleno tak, že pro to, abych mohla dělat překupníka zbraní, tak musím mít 100zk prodejce kokainu. Na to, abych mohla dělat prodejce kokainu, tak musím udělat 100zk prodejce taco úplně nesmyslně.
Chápu, že chceš, aby hráči pomyslné odemykali postup ve hře tím, že budou postupně plnit určité joby, ale na druhou stranu je tím dost odradíš. Hráči vždy měli rádi volnost, kdy se mohli rozhodovat, co zrovna chtějí dělat. O nových hráčích ani nemluvím. Nový hráč ti stěží udělá autoškolu. Pokud ji splní pro to, aby mohl alespoň některé joby dělat, tak ho čeká další překážka ve formě, kterou jsem popsala výše.
Co jsem si tak všimla, tak hráči (alespoň přes chat) rádi vyhledávají job policisty. Tímto ty hráče úplně utneš. Kdybych byla nový hráč, který chce dělat policistu a dozvím se, že mám dělat 100zk bezpečnostního pracovníka v pomalém a těžkopádném autě při riziku, že mně někdo může přepadnout, tak tu hru raději vypnu.
Dost hráčům se to nelíbí, tak to zkus prosím ještě přehodnotit. Autoškolu klidně nechej, ale ty další podmínky pro joby by bylo fajn zrušit.

Díky
DavidV7 DavidV7 27.4.2024 11:25
S tymto maximalne súhlasím .Prosím o vývoj servera WTLS nie podobnému Roleplayu .
S tymto maximalne súhlasím .Prosím o vývoj servera WTLS nie podobnému Roleplayu .
Gazoo22 Gazoo22 27.4.2024 11:27
Souhlasím, je to na nic.
Souhlasím, je to na nic.
Dzejkop2k Dzejkop2k 27.4.2024 11:28
Súhlasím.
Súhlasím.
GGJamesCZ GGJamesCZ 27.4.2024 11:36
Souhlasím. Hlavně to odrazuje si kupovat BP i přes ty odměny. Musíš strávit 3 hodiny sekání trávy, aby si nakonec mohl splnit DennÍ Quest 5 zk Farmáře. Mám rád grind, ale tohle je moc. Chce to nějaké kompromisy ohledně progressu pro nového hráče, který to vypne po tom co tohle zjistí. Navíc autoškola je téměř nemožná, když například jedeš na zelenou, tak ti autoškola instantně skončí, protože prej si jel na červenou. Chce to přidat penalizační body, aby si měl větší šanci to dát.
Souhlasím. Hlavně to odrazuje si kupovat BP i přes ty odměny. Musíš strávit 3 hodiny sekání trávy, aby si nakonec mohl splnit DennÍ Quest 5 zk Farmáře. Mám rád grind, ale tohle je moc. Chce to nějaké kompromisy ohledně progressu pro nového hráče, který to vypne po tom co tohle zjistí. Navíc autoškola je téměř nemožná, když například jedeš na zelenou, tak ti autoškola instantně skončí, protože prej si jel na červenou. Chce to přidat penalizační body, aby si měl větší šanci to dát.
m4rt1nkaa m4rt1nkaa 27.4.2024 12:21
S tímto naprosto souhlasím. Nemám nic co bych k tomuto dodala.
S tímto naprosto souhlasím. Nemám nic co bych k tomuto dodala.
Bowiq Bowiq 27.4.2024 13:05
Naprostý souhlas.
Naprostý souhlas.
TimG TimG 28.4.2024 11:44
Tie podmienky pre joby sú úlet ale tak čo.. ďalší dôvod prečo nehrať.
Tie podmienky pre joby sú úlet ale tak čo.. ďalší dôvod prečo nehrať.
IplayForDie IplayForDie 28.4.2024 11:46
u nekterych jobu to dava smysl.. ale mohlo by se zmensit pocet zkusenosti.. treba na 20.. 100 je moc
u nekterych jobu to dava smysl.. ale mohlo by se zmensit pocet zkusenosti.. treba na 20.. 100 je moc
7Mollen7 7Mollen7 9.5.2024 21:10
souhlasím
souhlasím thumbs_up
pColo
pColo Pomocník Poctivý Občan Level 22 27.4.2024 11:28
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory

https://www.gta-multiplayer.cz/cz/profile/pcolo/
Paura122
Paura122 Level 8 28.4.2024 04:39
mam navrh na minihry jakoze treba kulecnik, sipky, minigolf, páka, jizda na bikovy, arcadovy hry, bowling
mam navrh na minihry jakoze treba kulecnik, sipky, minigolf, páka, jizda na bikovy, arcadovy hry, bowling
rozhodnenezajic
rozhodnenezajic n00b Level 14 28.4.2024 10:27
Změnit dobu kdy mizí konopí, z 24h třeba na 5 dní, za mě nesmysl, za ten čas se to nevyplatí ani trochu.
Změnit dobu kdy mizí konopí, z 24h třeba na 5 dní, za mě nesmysl, za ten čas se to nevyplatí ani trochu.
zajíc FTOPU
RePiz21
RePiz21 Pokročilý hráč Level 23 28.4.2024 10:27
Zdravím, napadlo mě že by bylo fajn u pěstování marihuany přidat že by zmizela po 5ti dnech, protože 1 den je docela náročný na to to stihnout sklidit když hráč má práci, školu atd.
Zdravím, napadlo mě že by bylo fajn u pěstování marihuany přidat že by zmizela po 5ti dnech, protože 1 den je docela náročný na to to stihnout sklidit když hráč má práci, školu atd.
1... 75 76 77 78 79