Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Novy klient SA-MP 0.3.7-R3

1 2 3 4
M4rtyCZ
M4rtyCZ Commentator Level 53 06/12/2018 05:34 PM
Dej ignoooore :D
Dej ignoooore :D
Henderson
Henderson Advanced player Level 74 06/12/2018 05:36 PM
Fixes: - The game's radar should scale better in widescreen resolutions. No more 'egg of finding' - The sa-mp.cfg option nohudscale=1 and /hudscalefix client command can be used to toggle the radar scale fix - A bug introduced in 0.3.7-R2 PlayerPlaySound with sound ID 0 is fixed - Actors should be able to rotate again - The game timer wrapping could bug out functions like InterpolateCameraPos - More checks in the client for bad data (unoccupied sync, character aiming up/down) překlad : - Radar hry by měl lépe měřit v širokoúhlém rozlišení. Žádné další "vejce nálezu" - Možnost sa-mp.cfg nohudscale = 1 a příkaz / hudscalefix klienta lze použít k přepínání opravy stupnice radaru - Chyba představená v 0.3.7-R2 PlayerPlaySound se zvukem ID 0 je pevná - Herci by se měli znovu otočit - Obal s časovačem hry může způsobit chyby jako InterpolateCameraPos - Další kontroly v klientovi pro špatná data (neobsazená synchronizace, zaměření nahoru / dolů) vzhledem k tomu že nwm jakou en se učíte (ja převážně americkou), tak jsem vam to radši hodil do překladače kde je překlad pro všechny en druhy - kanadská, americká, britská atd /edit, celkem náhoda že mi někdo ze samp vydavatelů včera poslal modifikaci na ukázku do videa a je to total to samé co tento klient :D
Fixes:

- The game's radar should scale better in widescreen resolutions. No more 'egg of finding'
- The sa-mp.cfg option nohudscale=1 and /hudscalefix client command can be used to toggle the radar scale fix
- A bug introduced in 0.3.7-R2 PlayerPlaySound with sound ID 0 is fixed
- Actors should be able to rotate again
- The game timer wrapping could bug out functions like InterpolateCameraPos
- More checks in the client for bad data (unoccupied sync, character aiming up/down)

překlad :
- Radar hry by měl lépe měřit v širokoúhlém rozlišení. Žádné další "vejce nálezu"
- Možnost sa-mp.cfg nohudscale = 1 a příkaz / hudscalefix klienta lze použít k přepínání opravy stupnice radaru
- Chyba představená v 0.3.7-R2 PlayerPlaySound se zvukem ID 0 je pevná
- Herci by se měli znovu otočit
- Obal s časovačem hry může způsobit chyby jako InterpolateCameraPos
- Další kontroly v klientovi pro špatná data (neobsazená synchronizace, zaměření nahoru / dolů)


vzhledem k tomu že nwm jakou en se učíte (ja převážně americkou), tak jsem vam to radši hodil do překladače kde je překlad pro všechny en druhy - kanadská, americká, britská atd


/edit, celkem náhoda že mi někdo ze samp vydavatelů včera poslal modifikaci na ukázku do videa a je to total to samé co tento klient :D
marekneboroman
marekneboroman Photographer Level 52 06/12/2018 07:11 PM
Po nainstalování klienta mi to hází tenhle error, nevíte někdo co s tím? :)
Po nainstalování klienta mi to hází tenhle error, nevíte někdo co s tím? :)

AdamONE
AdamONE Administrator Goon Level 98 06/12/2018 07:38 PM
Doporucuju na instalaci uplne vypnout antivirus, po instalaci ho zapnout a pridat kompletne slozku do vyjimek.. U me to antivirus pochopil az na treti pokus, neco se mu tam moc nelibilo
Doporucuju na instalaci uplne vypnout antivirus, po instalaci ho zapnout a pridat kompletne slozku do vyjimek.. U me to antivirus pochopil az na treti pokus, neco se mu tam moc nelibilo
marekneboroman
marekneboroman Photographer Level 52 06/12/2018 11:57 PM
Nakonec to byl problém se sampfuncs. Byl na starou verzi, tak jsem se toho zbavil úplně :)
Nakonec to byl problém se sampfuncs. Byl na starou verzi, tak jsem se toho zbavil úplně :)
1337SchWestka
1337SchWestka Photojournalist Level 78 07/12/2018 12:33 AM
Hmm nová verze clientu. Už se těším. Jen se bojím toho radaru jak bude vypadat :O
Hmm nová verze clientu. Už se těším. Jen se bojím toho radaru jak bude vypadat :O

- Zakladatel klanu ..1337] & Sběratel Ambulancí -

Sbírka mých ambulí
WhiteEight
WhiteEight Editor Level 79 07/12/2018 04:19 PM
Pamatuji si, ze nekdy pred 6 lety jsme jeste netrpelive vyckavali na 0.4a
Pamatuji si, ze nekdy pred 6 lety jsme jeste netrpelive vyckavali na 0.4a
Mawerick
Mawerick Level 147 07/12/2018 04:22 PM
Pred 6 lety na 0.4a ?
Pred 6 lety na 0.4a ?
WhiteEight
WhiteEight Editor Level 79 07/12/2018 04:47 PM
Ano, po skonceni clientu 0.3c jsem aspon JA stale doufal, ze prijde teda novinka v podobe 0.4a, no zatim se tak nestalo. Po 0.3c prislo 0.3d > 0.3e > 0.3x > 0.3z > 0.3.7 (myslim ze to tak nejak bylo poporade)
Ano, po skonceni clientu 0.3c jsem aspon JA stale doufal, ze prijde teda novinka v podobe 0.4a, no zatim se tak nestalo. Po 0.3c prislo 0.3d > 0.3e > 0.3x > 0.3z > 0.3.7 (myslim ze to tak nejak bylo poporade)
Gianni
Gianni Jailbird Level 70 07/12/2018 05:50 PM
Pane boze sak sa priznaj ze vobec nevies po anglicky co tu ted hras akoze ??? :DDDD Americka/Anglicka Anglictina :DDDDDD
vzhledem k tomu že nwm jakou en se učíte (ja převážně americkou)
Pane boze sak sa priznaj ze vobec nevies po anglicky co tu ted hras akoze ??? :DDDD Americka/Anglicka Anglictina :DDDDDD
1 2 3 4
This topic has been locked due to inactivity.